Hliníková pergola je terasa alebo prístrešok s kovovou nosnou konštrukciou. Kryt, ktorý chráni pred slnkom alebo dažďom, môže byť textília, sklo, polykarbonát alebo hliník.

Aplikácia

Tieto konštrukcie môžu byť voľne stojace alebo čiastočne podporované pri dome alebo inej budove susednej pri terase. Nachádzajú sa aj v súkromných bytoch či ako krytie reštaurácie, hotelu alebo iných verejných terás.

Technológie

Hliník je široko používaný pre vonkajšie konštrukčné súčasti. Je ľahký, ale napriek tomu robustný, odolný voči korózii a vyžaduje minimálnu údržbu. Je tiež veľmi jednoduché s ním pracovať a môže byť recyklovatelný.

Podľa čoho si vybrať

Voľba závisí od veľkosti oblasti, ktorá má byť chránená. Mikro-perforovaná tkanina je dobrou voľbou, keď je potrebné iba tieniť. Pevný, priehľadný kryt (napríklad polykarbonát) ponúka úkryt pred dažďom, ale tiež umožňuje slnku osvetliť terasu. Kryt môže byť odnímateľný, alebo skladatelný.

Výhody

  • Svetlo
  • Odoláva korózii
  • Jednoduchá údržba

Hogyan válasszuk ki az alumínium pergola Hogyan válasszuk ki az alumínium pergola

Hliníkové pergoly so závesom sú tak dobré, že ich budete chcieť nechať vo vašej záhrade po celý rok.

Bohužiaľ, vystavenie extrémnym poveternostným podmienkam môže viesť k poškodeniu vonkajšej vrstvy, preto sa odporúča, aby sa altánok dával dole vo veľmi veterných podmienkach alebo mimo letných mesiacoch.

Do takéhoto druhu pergoly taktiež môžete umiestniť svoj záhradný nábytok podľa tohto aký veľký altánok chcete.

Záclony možu byť ľahko spojené dohromady zipsom. Tento štýl altánov je veľmi obľúbený medzi ľuďmi pretože je jednoduchý a praktický.

Hliníkové pergoly niekedy zahŕňajú ostne, ktoré pergolu robia veľmi ľahko udržatelnú v zemi a ktorá sa dá jednoducho zložiť.

Štruktúra hliníka poskytuje maximálnu flexibilitu dizajnu a vizuálne potešenie s architektonicky príjemného profilu. Možností hliníkovej pergoly je veľa patria k nej krivky, oceľové nosníky, oblúky, všetko záleží len na vašej fantázii.

Všetky naše hliníkové pergoly sú vyrobené podľa vašich požiadaviek. Sme radi, že nám predložíte váš návrh, alebo že môžeme pracovať s vami a prísť s dizajnom, ktorý spĺňa vaše potreby. Ak hľadáte o vopred navrhnutých hliníkových pergol informácie o cenách, pozrite sa na našej stránke.

Vlastnosti a špecifikácie

  • K dispozícii sú voľne stojace alebo štruktúrne pripojené modely
  • Zákazková výroba podľa vašich požiadaviek
  • Jednoduchá inštalácia s poskytnutými inštrukciami
  • Nízke nároky na údržbu
  • Presné vyrobené podľa daných pokynov
  • Vyrobené s ozdobnými zváranými koncami
  • Zahŕňa tiež pergoly s nerezovej ocele

Každá pergola z hliníka je robená ručne, vyrobený z prvotriednych konštrukčných prvkov hliníka s cieľom zabezpečiť trvalú kvalitu.

Náš záväzok ku kvalite materiálov a zručnosti sa odráža v každom hliníku a štruktúre.

Riešenie pre každý Design & rozpočet

Máme toľko rôznych materiálov že je z čoho vyberať, bez ohľadu na to, aké nápady máte, Gazebo vám pomôže zostaviť štruktúru, ktorá zodpovedá vášmu dizajnu a vášmu rozpočtu. Ponúkame produkty v širokom rozsahu cien a štýlov, aby sme potešili vaše potreby. Pozrite si na našej stránke sekciu produkty alebo nás kontaktujte a my vám poskytneme viacej informácií o materiáloch.

Všetky naše produkty môžete vidiet na stranké produktov. Môžete nás kontaktovať a my sa Vám v ten deň ozveme.