Záhradné altánky

záhradný altanok Hinode

Exkluzívne altánky na mieru do vašej záhrady

Vysoká kvalita, Moderný dizajn, Dlhá životnosť

Exkluzívne altánky na mieru

Hľadáte do svojej záhrady vhodný altánok? Iste túžite po altánku, ktorý bude mať dlhú životnosť, očakávanú funkčnosť a krásny dizajn. Presne takéto záhradné altánky vám ponúkame!

Výhodou, ktorú ponúkame, je výroba altánkov na mieru. Dokážeme pre vás vyrobiť presne taký altánok, ktorý sa dokonale hodí do vašej záhrady, či na dvor rodinného domu. A Prispôsobí sa tak dizajnom, ako aj rozmermi.

Vybrať si môžete z niekoľkých typov záhradných altánkov:

Každý z našich zákazníkov má úplne inú predstavu o svojom záhradnom altánku. A my sme tu práve na to, aby sme vaše predstavy dokázali splniť. O akom altánku snívate vy? Naše altánky sú naozaj výnimočné. Dokonalé spracovanie, perfektný dizajn a kvalita použitých materiálov. Na tom si zakladáme najviac! Altánok vám dovezieme a postavíme kdekoľvek na Slovensku, ale aj v rámci Európskej únie.

Otvorený altánok

Takýto vzdušný altánok je ideálny na krásne slnečné dni. Poskytuje ochranu pred slnečným žiarením, no zároveň vám dopraje plnohodnotne si užiť pobyt na čerstvom vzduchu. Tieto altánky sú vhodné napríklad k bazénu. Ak sa vám už nebude chcieť slniť, schováte sa do altánku a užijete si nádherné chvíle pohody.

Polootvorený, respektíve uzatvorený altánok

Altánok, vďaka ktorému môžete byť vonku aj v nepriaznivom počasí. Zároveň poskytuje dostatok súkromia a chráni pred zvedavými pohľadmi. Užite si rodinnú oslavu, či posedenie s priateľmi na čerstvom vzduchu!

Viacúčelové prístrešky

Ktoré poslúžia nielen na relax, ale napríklad aj na uschovanie záhradného nábytku, či náradia, mimo sezóny.

Záhradné altánky a ich umiestnenie

Záhradné altánky nie sú len miestom, kde môžete nerušene relaxovať. Sú tiež krásnym doplnkom vášho dvora alebo záhrady. Kde všade ich môžete umiestniť? Záleží to najmä od toho, čo od altánku očakávate a aký účel má záhradný altánok splniť. Na príjemné leňošenie poslúži otvorený altánok pri dome alebo pri bazéne. Na rodinné oslavy, či nerušený relax, je zas ideálny altánok v záhrade. Ak ho umiestnite do odľahlejšej časti záhrady, získate dostatok súkromia, ale aj nerušený výhľad na celú záhradu a pozemok.

Ako prebieha montáž a stavba altánku?

Nemusíte sa obávať, že stavba altánku na vašom pozemku bude náročná a bude prebiehať príliš dlho. Postaviť altánok u zákazníka spravidla zvládneme v priebehu pár dní. Samotná výroba a povrchová úprava drevenej konštrukcie prebieha vopred. K zákazníkovi privezieme konštrukciu vo finálnej povrchovej úprave. Ako teda prebieha montáž? Najprv vykopeme základy, ktoré slúžia na ukotvenie altánku. Následne sa zabetónujú úchyty na altánok, postaví sa drevená konštrukcia a položí strešná krytina. Pozrite sa, ako sme vyrobili a stavali japonský drevený altánok Hinodie. Práve zložitosť strechy rozhoduje o tom, ako dlho budeme altánok u zákazníka stavať. Ak sa jedná o zložitú bridlicovú strechu, montáž trvá cca 10 dní. No v prípade, že na tienenie altánku slúži plachtová strecha, jej montáž alebo demontáž spravidla nepresahuje 30 minút.

Údržba záhradného altánku

Mnohí zákazníci sa obávajú, že údržba altánku je príliš náročná a budú s ňou mať veľa práce. Drevená konštrukcia našich altánkov je však vybavená mimoriadne kvalitnými nátermi od renomovaných výrobcov. Čo to znamená? Váš záhradný altánok počas tohto obdobia určite nestratí nič zo svojej krásy! Tieto nátery zaručujú farebnú stálosť, aj dostatočnú ochranu dreva. Po šiestich rokoch odporúčame altánky pretrieť špeciálnym náterom. Ak je strešná krytina altánku z pálených škridiel, nemusíte sa o ňu starať vôbec. Strecha je doslova viacgeneračná a vydrží naozaj dlho. Máte pocit, že údržbu svojho altánku nezvládnete? Pokojne to nechajte na nás. O svojich zákazníkov sa totiž staráme aj po samotnej stavbe altánku.

Aký materiál používame na drevené altánky?

Každý náš drevený altánok je vyrobený z naozaj kvalitných materiálov. Tie starostlivo vyberáme tak, aby altánok bol aj po rokoch plne funkčný a pekný. Používame domáce, ale aj exotické dreviny. Viac informácií o materiáloch nájdete na tejto stránke.

Ceny záhradných altánkov

Ceny altánkov sa rôznia v závislosti od typu altánku, ktorý si vyberiete, ale tiež v závislosti od použitého materiálu, či veľkosti altánku. Niekto môže považovať ceny našich altánkov za vysoké. Sú však primerané vzhľadom ku kvalite materiálu, životnosti altánkov a v neposlednom rade aj k ich dizajnu. Všetky naše altánky sú doslova umeleckými dielami.

Čo všetko cena zahŕňa?

  • Výroba altánku
  • Finálna povrchová úprava
  • Dovoz
  • Kompletná montáž u zákazníka na kľúč
Ak si teda vyberiete niektorý z našich altánkov, naozaj sa nemusíte o nič starať. Altánok vám odovzdáme plne pripravený na okamžité používanie.
Scroll to Top