Záhradné altánky

Altanok hinode slider

Exkluzívne altánky na mieru

Hľadáte do svojej záhrady vhodný altánok? Iste túžite po altánku, ktorý bude mať dlhú životnosť, očakávanú funkčnosť a krásny dizajn. Presne takéto záhradné altánky vám ponúkame!

Výhodou, ktorú ponúkame, je výroba altánkov na mieru. Dokážeme pre vás vyrobiť presne taký altánok, ktorý sa dokonale hodí do vašej záhrady, či na dvor rodinného domu. A Prispôsobí sa tak dizajnom, ako aj rozmermi.

PRODUKTY

Galéria

Záhradné altánky

Výhody

Záhradné altánky a ich umiestnenie

Záleží to najmä od toho, čo od altánku očakávate a aký účel má záhradný altánok splniť. Na príjemné leňošenie poslúži otvorený altánok pri dome alebo pri bazéne. Na rodinné oslavy, či nerušený relax, je zas ideálny altánok v záhrade. Ak ho umiestnite do odľahlejšej časti záhrady, získate dostatok súkromia, ale aj nerušený výhľad na celú záhradu a pozemok.

Vybrať si môžete z niekoľkých typov záhradných altánkov:

Každý z našich zákazníkov má úplne inú predstavu o svojom záhradnom altánku. A my sme tu práve na to, aby sme vaše predstavy dokázali splniť. O akom altánku snívate vy? Naše altánky sú naozaj výnimočné. Dokonalé spracovanie, perfektný dizajn a kvalita použitých materiálov. Na tom si zakladáme najviac! Altánok vám dovezieme a postavíme kdekoľvek na Slovensku, ale aj v rámci Európskej únie.

Otvorený altánok

Takýto vzdušný altánok je ideálny na krásne slnečné dni. Poskytuje ochranu pred slnečným žiarením, no zároveň vám dopraje plnohodnotne si užiť pobyt na čerstvom vzduchu. Tieto altánky sú vhodné napríklad k bazénu. Ak sa vám už nebude chcieť slniť, schováte sa do altánku a užijete si nádherné chvíle pohody.

Polootvorený, respektíve uzatvorený altánok

Altánok, vďaka ktorému môžete byť vonku aj v nepriaznivom počasí. Zároveň poskytuje dostatok súkromia a chráni pred zvedavými pohľadmi. Užite si rodinnú oslavu, či posedenie s priateľmi na čerstvom vzduchu!

Viacúčelové prístrešky

Ktoré poslúžia nielen na relax, ale napríklad aj na uschovanie záhradného nábytku, či náradia, mimo sezóny.

PONUKA

Cena

Ceny záhradných altánkov

Ceny altánkov sa rôznia v závislosti od typu altánku, ktorý si vyberiete, ale tiež v závislosti od použitého materiálu, či veľkosti altánku. Niekto môže považovať ceny našich altánkov za vysoké. Sú však primerané vzhľadom ku kvalite materiálu, životnosti altánkov a v neposlednom rade aj k ich dizajnu. Všetky naše altánky sú doslova umeleckými dielami.

Altanok hinode

Čo všetko cena zahŕňa?

Toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo je hliníková pergola taká obľúbená. Je totiž prakticky bezúdržbová a nie je nutné sa o ňu nejako špeciálne starať. V prípade ušpinenia ju stačí pretrieť vlhkou handrou. Navyše, hliníková pergola nepodlieha korózii. To znamená, že ani po rokoch nezmení svoj vzhľad a nie je nutné na jej údržbu používať žiadne ochranné nátery.

Ak si teda vyberiete niektorý z našich altánkov, naozaj sa nemusíte o nič starať. Altánok vám odovzdáme plne pripravený na okamžité používanie.

AKO PRACUJEME

Montáž

Altanok hinode

Ako prebieha montáž a stavba altánku?

Nemusíte sa obávať, že stavba altánku na vašom pozemku bude náročná a bude prebiehať príliš dlho. Postaviť altánok u zákazníka spravidla zvládneme v priebehu pár dní. Samotná výroba a povrchová úprava drevenej konštrukcie prebieha vopred. K zákazníkovi privezieme konštrukciu vo finálnej povrchovej úprave. Ako teda prebieha montáž? Najprv vykopeme základy, ktoré slúžia na ukotvenie altánku. Následne sa zabetónujú úchyty na altánok, postaví sa drevená konštrukcia a položí strešná krytina. Pozrite sa, ako sme vyrobili a stavali japonský drevený altánok Hinode. Práve zložitosť strechy rozhoduje o tom, ako dlho budeme altánok u zákazníka stavať. Ak sa jedná o zložitú bridlicovú strechu, montáž trvá cca 10 dní. No v prípade, že na tienenie altánku slúži plachtová strecha, jej montáž alebo demontáž spravidla nepresahuje 30 minút.

Údržba záhradného altánku

Mnohí zákazníci sa obávajú, že údržba altánku je príliš náročná a budú s ňou mať veľa práce. Drevená konštrukcia našich altánkov je však vybavená mimoriadne kvalitnými nátermi od renomovaných výrobcov. Čo to znamená? Váš záhradný altánok počas tohto obdobia určite nestratí nič zo svojej krásy! Tieto nátery zaručujú farebnú stálosť, aj dostatočnú ochranu dreva. Po šiestich rokoch odporúčame altánky pretrieť špeciálnym náterom. Ak je strešná krytina altánku z pálených škridiel, nemusíte sa o ňu starať vôbec. Strecha je doslova viacgeneračná a vydrží naozaj dlho. Máte pocit, že údržbu svojho altánku nezvládnete? Pokojne to nechajte na nás. O svojich zákazníkov sa totiž staráme aj po samotnej stavbe altánku.

japonsky altanok hinode
japonsky altanok stavba

Aký materiál používame na drevené altánky?

Každý náš drevený altánok je vyrobený z naozaj kvalitných materiálov. Tie starostlivo vyberáme tak, aby altánok bol aj po rokoch plne funkčný a pekný. Používame domáce, ale aj exotické dreviny. Viac informácií o materiáloch nájdete na tejto stránke.

Dodacia doba pre záhradný altánok

odobne ako pri cenách je dodacia doba pre každý pavilón iná. Dodacia doba, rovnako ako cena, závisí aj od typu, použitých materiálov a veľkosti. Podľa náročnosti výroby našich záhradných altánkov je dodacia doba 60 až 180 dní. Práca u zákazníka trvá niekoľko dní, pomerne k zložitosti inštalácie. V prípade zložitej strechy, ako je napríklad  Victoria záhradný altánok , môže inštalácia trvať až 10 dní. Výsledkom je potom 100% kvalitná práca!

Zariaďovanie a doplnkové vybavenie záhradného altánku

Čalúnené operadlá, markízy a matrace sú súčasťou niektorých typov našich pavilónov (napr. Záhradný altánok Oasis). Toto príslušenstvo je samozrejme dodávané s pavilónom. Farebnú kombináciu doplnkových prvkov si môže zákazník zvoliť podľa vlastných potrieb. 

Scroll to Top