Záhradné altánky Bratislava

Exkluzívne altánky na mieru - Bratislava

Hľadáte do svojej záhrady vhodný altánok? Iste túžite po altánku, ktorý bude mať dlhú životnosť, očakávanú funkčnosť a krásny dizajn. Presne takéto záhradné altánky vám ponúkame v Bratislave!

Výhodou, ktorú ponúkame, je výroba altánkov na mieru. Dokážeme pre vás vyrobiť presne taký altánok, ktorý sa dokonale hodí do vašej záhrady, či na dvor rodinného domu. A Prispôsobí sa tak dizajnom, ako aj rozmermi.

Výhody našich záhradných altánkov

Majú široké využitie, dlhú životnosť, vyzerajú moderne a štýlovo a sú prakticky bezúdržbové. To sú! Využijete ich nielen ako okrasný prvok terasy alebo záhrady, ale tiež ako šikovné prestrešenie terasy.

Dodacia doba pre záhradné altánky

Dodacia doba, rovnako ako cena, závisí aj od typu, použitých materiálov a veľkosti. Podľa náročnosti výroby našich záhradných altánkov je dodacia doba 60 až 180 dní.
zahradny altanok

Ceny záhradných altánkov v Bratislave

Ceny altánkov sa rôznia v závislosti od typu altánku, ktorý si vyberiete, ale tiež v závislosti od použitého materiálu, či veľkosti altánku. Niekto môže považovať ceny našich altánkov za vysoké. Sú však primerané vzhľadom ku kvalite materiálu, životnosti altánkov a v neposlednom rade aj k ich dizajnu. Všetky naše produkty sú doslova umeleckými dielami.

Záhradné altánky a ich umiestnenie

Záleží to najmä od toho, čo od altánku očakávate a aký účel má záhradný altánok splniť. Na príjemné leňošenie poslúži otvorený altánok pri dome alebo pri bazéne. Na rodinné oslavy, či nerušený relax, je zas ideálny altánok v záhrade. Ak ho umiestnite do odľahlejšej časti záhrady, získate dostatok súkromia, ale aj nerušený výhľad na celú záhradu a pozemok.

  • Nie sú len miestom, kde môžete nerušene relaxovať.
  • Sú tiež krásnym doplnkom vášho dvora alebo záhrady. Kde všade ich môžete umiestniť?
japonsky altanok victoria
japonsky altanok victoria

Čo všetko cena zahŕňa?

Ak si teda vyberiete niektorý z našich altánkov, naozaj sa nemusíte o nič starať. Altánok vám odovzdáme plne pripravený na okamžité používanie na akékoľvek miesto v Bratislave.

  • Výroba altánku
  • Finálna povrchová úprava
  • Dovoz
  • Kompletná montáž u zákazníka na kľúč

Vybrať si môžete z niekoľkých typov záhradných altánkov:

Každý z našich zákazníkov má úplne inú predstavu o svojom záhradnom altánku. A my sme tu práve na to, aby sme vaše predstavy dokázali splniť.

O akom altánku snívate vy? Naše altánky sú naozaj výnimočné. Dokonalé spracovanie, perfektný dizajn a kvalita použitých materiálov. Na tom si zakladáme najviac! Altánok vám dovezieme a postavíme kdekoľvek v Bratislave.

OTVORENÝ ALTÁNOK

Vzdušný otvorený altánok

Takýto vzdušný altánok je ideálny na krásne slnečné dni. Poskytuje ochranu pred slnečným žiarením, no zároveň vám dopraje plnohodnotne si užiť pobyt na čerstvom vzduchu. Tieto altánky sú vhodné napríklad k bazénu. Ak sa vám už nebude chcieť slniť, schováte sa do altánku a užijete si nádherné chvíle pohody.

Polootvorený, respektíve uzatvorený altánok

Polootvorený altánok

Altánok, vďaka ktorému môžete byť vonku aj v nepriaznivom počasí. Zároveň poskytuje dostatok súkromia a chráni pred zvedavými pohľadmi. Užite si rodinnú oslavu, či posedenie s priateľmi na čerstvom vzduchu!

Viacúčelové prístrešky

Viacúčelové prístrešky

Ktoré poslúžia nielen na relax, ale napríklad aj na uschovanie záhradného nábytku, či náradia, mimo sezóny.

Minimálna údržba

Minimálna údržba altánkov

Mnohí zákazníci sa obávajú, že údržba altánku je príliš náročná a budú s ňou mať veľa práce. Drevená konštrukcia našich altánkov je však vybavená mimoriadne kvalitnými nátermi od renomovaných výrobcov.

Často kladené otázky

Potrebujete pomôcť so záhradným altánkom?

Nemusíte sa obávať, že stavba altánku na vašom pozemku bude náročná a bude prebiehať príliš dlho. Postaviť altánok u zákazníka spravidla zvládneme v priebehu pár dní. Samotná výroba a povrchová úprava drevenej konštrukcie prebieha vopred. K zákazníkovi privezieme konštrukciu vo finálnej povrchovej úprave. Ako teda prebieha montáž? Najprv vykopeme základy, ktoré slúžia na ukotvenie altánku. Následne sa zabetónujú úchyty na altánok, postaví sa drevená konštrukcia a položí strešná krytina. Pozrite sa, ako sme vyrobili a stavali japonský drevený altánok Hinode. Práve zložitosť strechy rozhoduje o tom, ako dlho budeme altánok u zákazníka stavať. Ak sa jedná o zložitú bridlicovú strechu, montáž trvá cca 10 dní. No v prípade, že na tienenie altánku slúži plachtová strecha, jej montáž alebo demontáž spravidla nepresahuje 30 minút.

Mnohí zákazníci sa obávajú, že údržba altánku je príliš náročná a budú s ňou mať veľa práce. Drevená konštrukcia našich altánkov je však vybavená mimoriadne kvalitnými nátermi od renomovaných výrobcov. Čo to znamená? Váš záhradný altánok počas tohto obdobia určite nestratí nič zo svojej krásy! Tieto nátery zaručujú farebnú stálosť, aj dostatočnú ochranu dreva. Po šiestich rokoch odporúčame altánky pretrieť špeciálnym náterom. Ak je strešná krytina altánku z pálených škridiel, nemusíte sa o ňu starať vôbec. Strecha je doslova viacgeneračná a vydrží naozaj dlho. Máte pocit, že údržbu svojho altánku nezvládnete? Pokojne to nechajte na nás. O svojich zákazníkov sa totiž staráme aj po samotnej stavbe altánku.

Každý náš drevený altánok je vyrobený z naozaj kvalitných materiálov. Tie starostlivo vyberáme tak, aby altánok bol aj po rokoch plne funkčný a pekný. Používame domáce, ale aj exotické dreviny. Viac informácií o materiáloch nájdete na tejto stránke.

Podobne ako pri cenách je dodacia doba pre každý pavilón iná. Dodacia doba, rovnako ako cena, závisí aj od typu, použitých materiálov a veľkosti. Podľa náročnosti výroby našich záhradných altánkov je dodacia doba 60 až 180 dní. Práca u zákazníka trvá niekoľko dní, pomerne k zložitosti inštalácie. V prípade zložitej strechy, ako je napríklad  Victoria záhradný altánok , môže inštalácia trvať až 10 dní. Výsledkom je potom 100% kvalitná práca!

Čalúnené operadlá, markízy a matrace sú súčasťou niektorých typov našich pavilónov (napr. Záhradný altánok Oasis). Toto príslušenstvo je samozrejme dodávané s pavilónom. Farebnú kombináciu doplnkových prvkov si môže zákazník zvoliť podľa vlastných potrieb. 

Ponúkame veľký výber altánkov rôznych tvarov a veľkostí, ktoré môžu byť vyrábané priamo na mieste alebo zakúpené online. Naši zákazníci sú veľmi spokojní s našou firmou a službami, ktoré ponúkame. Naša spoločnosť Gazebo s.r.o. kladie veľký dôraz na kvalitu a tvar altánkov, aby sme zabezpečili, že zákazníci získajú dokonalý prístrešok pre svoju záhradu.
Ponúkame možnosť zakúpenia záhradného altánku online cez našu webstránku. Naši odborníci sa postarajú o montáž altánkov na mieste a zabezpečujú, aby bola práca dokonaná rýchlo a efektívne. Gazebo s.r.o. kladie veľký dôraz na kvalitu a tvar altánkov, aby sme zabezpečili, že zákazníci získajú dokonalý prístrešok pre svoju záhradu.

Naši odborníci sa postarajú o výrobu a montáž altánkov na mieste a zabezpečujú, aby práca bola dokonaná rýchlo a efektívne. Naši zákazníci majú k dispozícii veľký výber záhradných altánkov rôznych tvarov a veľkostí, aby si mohli vybrať ten správny prístrešok pre svoju záhradu. Sme presvedčení, že naše záhradné altánky dokážu poskytnúť zákazníkom miesto na relaxáciu a ochranu pred slnkom.

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame

Drevená pergola Miláno s prestrešením lepené bezpečnostné sklo. #drevená pergola#prístrešok#drevený prístrešok
8 0
Drevená pergola Rio Grande 2013 #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
11 0
Sme hrdí na to, že ako jediná firma sme mali možnosť inštalovať najexkluzívnejšiu Bioklimatickú pergolu na Slovensku. Pergolu pre najúspešnejšiu spoločnosť na svete McDonalds. Spoločnosť, ktorá je lídrom vo svojom obore a dlhodobo určuje trend nielen v stravovaní, ale aj špičkovým dizajnovým prevedením každej svojej prevádzky. Najnovšie a najkvalitnejšie materiály vždy ako prvá zapracuje do svojich interiérov po celom svete. Ďakujem ešte raz za príležitosť prispieť týmto exkluzívnym výrobkom v exteriéry McDonalds a pridať tejto výnimočnej spoločnosti pomyselnú čerešničku na torte.
Ďakujeme a želáme veľa úspechov a krásnych exteriérov
24 0
Drevená pergola Miláno #drevená pergola #prístrešok #samonosná pergola
10 0
Drevená pergola Miláno viac na www.gazebo-altanky.sk #drevená pergola #drevený prístrešok #pergola
9 0
zimná záhrada Top class #zimná záhrada #hliníková pergola #prístrešok
16 0
Drevená pergola Kartágo #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
12 0
Drevená pergola Kartágo #drevená pergola #prístrešok drevený
16 0
Drevená pergola Santorini #drevená pergola #drevený prístrešok #pergola
11 0
Zimná záhrada s obvodovým zasklením #zimná záhrada #drevená pergola #prístrešok
15 1
Drevená pergola Miláno #pergola drevená #prístrešok
8 0
Hliníková pergola s bočným tienením #hliníkový prístrešok #pergola
16 0
Hliníková pergola Basic class #pergola #hliníková pergola #prístrešok
11 0
Hliníková pergola Top class #hliníkový prístrešok #hliníková pergola #pergola
10 0
drevená pergola Kartágo #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
10 0
Samonosná hliníková pergola Economic class #hliníková pergola #pergola #hliníkový prístrešok
6 0

S výberom Vám ochotne poradíme

Bezplatná konzultácia

Kliknutím alebo potiahnutím súborov do tejto oblasti nahrajte súbory. You can upload up to 5 files.
Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov
5/5

Čo o nás hovoria zákazníci

Často kladené otázky

To záleží od viacero kritérií ako je veľkosť, typ altánku a dostupnosť materiálov, z ktorých je vyrobený. V štandardných veľkostiach, ktoré sú 400 x 400 cm, sa dodacia doba pohybuje okolo 5 – 6 týždňov.

V cene altánku a pergoly je finálna povrchová úprava, kompletná montáž u zákazníka na kľúč s dovozom.
Montáž hliníkovej záhradnej pergoly trvá 1-2 dni, záleží od veľkosti.
Ceny altánkov patria k tým vyšším. Vždy záleží od doplnkovej výbavy altánku. Každý je umelecké dielo s výnimočným dizajnom a kvalitou spracovania.
Návrat hore