Drevené pergoly

drevena pergola

Pri dome, aj ako záhradná pergola

Drevená pergola vás nikdy neomrzí. Veď drevo je prírodný materiál, ktorý pôsobí moderne, no zároveň prirodzene. A lahodí oku. Drevenú pergolu jednoducho prispôsobíte k akémukoľvek typu stavby. Či už k staršiemu rodinnému domu alebo k modernej novostavbe.

Do záhrady, k domu alebo ako samostatný prístrešok na auto… Drevené pergoly majú široké využitie a vďaka svojmu prírodnému vzhľadu sú medzi zákazníkmi mimoriadne obľúbené.

PRODUKTY

Galéria

Drevené Pergoly

Výhody

Drevené pergoly – klasika, ktorá neomrzí

Dodacia doba drevenej pergoly

Klasika, ktorá sa vďaka svojmu prírodnému vzhľadu hodí ku každej stavbe. To sú drevené pergoly. Čo je na nich azda najúžasnejšie?

Pergola na terasu, aj do záhrady

Využitie drevených pergol z našej dielne je naozaj široké. Kde všade ich môžete umiestniť a akým spôsobom môžete drevené pergoly užívať?

Drevená pergola pri dome

Poslúži ako ochrana vašej terasy. Vytvorí príjemný tieň s dostatkom slnečného svetla. Pergola na terasu sa hodí v prípade, že chcete byť vonku aj počas upršaných dní. To vám zabezpečia naše drevené pergoly so strešnou krytinou.

Záhradná pergola

Ktorá poslúži ako dekoratívny prvok, dominanta záhrady, ale aj ako pergola na popínavé rastliny.

Moderný dizajn

Každá drevená pergola z našej dielne vyniká naozaj moderným a nadčasovým dizajnom. Nemusíte sa báť, že vás po istom čase jej vzhľad omrzí.

PONUKA

Cena

Cena drevenej pergoly

Drevené pergoly patria k tým cenovo náročnejším je to také naše rodinné striebro. Samozrejme, cena každej drevenej pergoly sa odvíja od typu pergoly, ktorú si zvolíte, aj od jej veľkosti.

AKO PRACUJEME

Montáž

Montáž drevenej pergoly

Výroba pergoly predtým, ako sa finálny produkt dostane k zákazníkovi, prebieha tým najmodernejším spôsobom. Pozdĺžne narezané drevené pláty sa na seba navrstvujú do požadovaného rozmeru a zalisujú sa. Tento spôsob výroby zaručuje tvarovú stálosť a vysokú nosnosť každej našej drevenej pergoly. Mimoriadnou kvalitou sa vyznačujú aj všetky spájacie prvky drevených pergol, ktoré sú takmer neviditeľné. Nekazia tak celkový dojem z vašej pergoly. Môžete si byť istí, že vaša nová drevená pergola bude doslova dizajnovým skvostom. Pokiaľ ide o strešnú krytinu, u drevených pergol máte naozaj veľký výber. A to polykarbonát alebo sklo, v rôznych farebných odtieňoch. Ideálnym riešením je mliečny polykarbonát, prípadne mliečne sklo. Nielenže vytvorí príjemný tieň, ale zároveň prepúšťa aj slnečné svetlo.

Pozrite sa, ako sme montovali drevenú pergolu Miláno. Dostatok svetla zaručuje aj takzvaná „svetlá výška“ pod pergolou. Ide o čistý rozmer od podlahy, po najnižšiu spodnú hranu konštrukcie. U drevených pergol je ideálna svetlá výška od 210 do 250 cm v závislosti od možnosti, či bude v budúcnosti použité čelné tienenie. Samotná montáž drevenej pergoly u zákazníka je pomerne nenáročná záležitosť. Stavba pergoly nepotrvá dlhšie ako dva dni. Pri montáži pergoly vám vieme ponúknuť aj ďalšie zaujímavé doplnkové služby.

Túžite po zapracovanom LED osvetlení? Aj pri drevenej pergole ho dokážeme zapracovať tak, že na konštrukcii pergoly nebude viditeľná žiadna kabeláž k svetlám. Stačí, aby ste nám predostreli svoje požiadavky a my postavíme drevenú pergolu presne podľa vašich predstáv!

Ďaľšie Výhody

Údržba

Údržba drevenej pergoly

Mnohí naši klienti sa obávajú, že drevená pergola im nevydrží dostatočne dlho a po určitej dobe už nebude taká pekná, ako na začiatku. Je pravda, že o drevené pergoly sa treba starať. No ich údržba naozaj nie je náročná. Stačí, ak pergolu raz za 8-10 rokov ošetríte špeciálnym ochranným náterom. Vďaka takejto starostlivosti vydrží drevená pergola niekoľko generácií. A bude stále rovnako pekná a samozrejme aj funkčná.

Scroll to Top