Zimné záhrady

Dokonalé zimné záhrady pre váš domov

Ponúkame zimné záhrady, ktoré sa stanú pýchou vášho domova a chvíle v nich si zamilujete.

Túžite po krásnej zimnej záhrade, ktorá zhodnotí vašu nehnuteľnosť a zároveň bude pokojným a pohodlným miestom, kde budete relaxovať?

Vyberte si z našich exkluzívnych a kvalitných zimných záhrad. Neponúkame vám len „nejaké“ zimné záhrady. Povedzte nám, o akej zimnej záhrade snívate. A my vám ju vyrobíme presne na mieru a podľa vašich predstáv! Neváhajte nás osloviť, či už máte o svojej zimnej záhrade vlastnú predstavu, alebo potrebujete naše rady.

Výhody našich zimných záhrad

Majú široké využitie, dlhú životnosť, vyzerajú moderne a štýlovo a sú prakticky bezúdržbové. To sú! Využijete ich nielen ako okrasný prvok terasy alebo záhrady, ale tiež ako šikovné prestrešenie terasy.

Doba dodania zimnej záhrady

Doba dodania a montáž závisí od rozmerov zimnej záhrady a tiež od materiálu, ktorý si zvolíte. Sa robia na dve etapy. Prvej fáze sa postaví konštrukcia + vrchné prestrešenie bezpečnostné sklo alebo polykarbonát mliečny/číry.

zimne zahrady

Naše ceny zimných záhrad

Sme si istí, že za svoje peniaze chcete dostať maximálnu kvalitu. A vy si môžete byť istí, že ju aj dostanete! Zimná záhrada z našej ponuky je generačná. Či už si zvolíte drevenú alebo hliníkovú. V cene je okrem materiálu a realizácie aj kompletný servis a poradenstvo.

Aké zimné záhrady vám ponúkame?

Vieme, že ku každému domu sa hodí iná zimná záhrada. Niekto túži po vidieckom dizajne, iný dáva prednosť skôr modernému minimalistickému štýlu. Dokážeme prispôsobiť vašim predstavám. Vybrať si môžete z dvoch základných materiálov:

  • Hliníkové: Ultra moderné hliníkové pergoly, ktoré sú doplnené o bočné a čelné tienenie. Z vašej letnej záhradnej pergoly sa razom stane miesto, kde môžete tráviť chladné dni.
  • Drevené: Z kvalitného a pevného dreva, ktoré navodia príjemnú atmosféru. Dokonalé miesto na trávenie voľného času.
zimne zahrady

Výhody našich zimných záhrad

Každý z našich zákazníkov má úplne inú predstavu o svojej zimnej záhrade. A my sme tu práve na to, aby sme vaše predstavy dokázali splniť.

DOKONALÝ DIZAJN

DOKONALÝ DIZAJN

Naše produkty sú skutočným umeleckým dielom, ktoré si zamilujete zvnútra, aj zvonku. Dizajn záhrady prispôsobíme štýlu vášho domu a vašim predstavám.

KVALITA MATERIÁLOV

Kvalitna

Používame len tie najkvalitnejšie materiály, a to či už si zvolíte u z dreva, alebo hliníkovú. Môžete si byť istí, že zvládne nepriazeň počasia bez akýchkoľvek problémov.

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Sa odvíja od kvality použitého materiálu, ale aj od našich skúseností. Komponenty volíme tak, aby zimná záhrada vydržala naozaj dlhé roky.

PROFESIONÁLNA MONTÁŽ

PROFESIONÁLNA MONTÁŽ

To, čo robíme, robíme naozaj dobre! Svedčia o tom mnohé pozitívne recenzie a spokojní zákazníci. Pozrite si naše realizácie a presvedčte sa.

Často kladené otázky

Potrebujete pomôcť so zimnou záhradou?

S nami môžete, samozrejme, rátať aj pri profesionálnej montáži vašej zimnej záhrady. Naši pracovníci majú dlhodobé skúsenosti a svoju prácu robia veľmi dobre. Preto im montáž zimnej záhrady na vašom pozemku potrvá približne dva dni. Samozrejme, záleží aj od typu a rozmerov zimnej záhrady.

Ak si nebudete vedieť rady s prípravou podkladu – betónu pod zimnú záhradu, pomôžeme vám aj s tým. Pravdaže, v našej réžii bude aj montáž prípadných doplnkov a ďalších komponentov k zimnej záhrade, ak si ich zvolíte.

Sme si istí, že za svoje peniaze chcete dostať maximálnu kvalitu. A vy si môžete byť istí, že ju aj dostanete! Zimná záhrada z našej ponuky je generačná. Či už si zvolíte drevenú alebo hliníkovú zimnú záhradu. V cene je okrem materiálu a realizácie aj kompletný servis a poradenstvo, ako sa starať o zimnú záhradu.

Neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám s výberom vhodnej zimnej záhrady a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Doba dodania a montáž závisí od rozmerov zimnej záhrady a tiež od materiálu, ktorý si zvolíte. Sa robia na dve etapy. Prvej fáze sa postaví konštrukcia + vrchné prestrešenie bezpečnostné sklo alebo polykarbonát mliečny/číry.

V druhej fáze sa presne zameria obvodové zasklenie. Zvolí sa smer odsúvania doprava alebo doľava. Máte možnosť voľby aj pevného zasklenia najčastejšie používané zo strany od suseda. Zo strany od suseda sa pomerne často na miesto číreho skla zvolí varianta mliečneho skla, ktorá navodí väčší pocit súkromia bez straty svetlosti.

Ak budete mať záujem, môžeme vám ponúknuť aj možnosti tienenia pomocou tieniacej clony, ktorá pracuje na systéme nerezových kladiek. Čím viac sa látka vysúva tým viac sa napína. Po vysunutí je napnutá ako trampolína. Je určená do slnečného a veterného počasia. Tieniaca clona je vyrobená z pogumovanej látkoviny, ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom a odolá aj mrazu, silnému slnku a vetru. Môžete ju zasunúť aj keď je vlhká po daždi, tieniaca látka nepodlieha pliesniam. Strešná tieniaca clona je nevyhnutná súčasť zimnej záhrady orientovanej na južnú stranu u prestrešenia lepené bezpečnostné sklo číre verzia pergol Top class.

Pravdaže, naše zimné záhrady sú vybavené aj integrovaným žľabom na vodu, ktorý slúži na odvod dažďovej vody zo strechy zimnej záhrady. Nie je preto nutné akokoľvek riešiť odvod vody z vašej zimnej záhrady.

Aké ďalšie doplnky k zimnej záhrade sú v ponuke? Zvoliť si môžete napríklad LED osvetlenie. Avšak prosíme vás, aby ste nás na to upozornili vopred, keďže káble je nutné zapracovať do konštrukcie zimnej záhrady. Predpokladáme, že vo svojej záhrade budete chcieť pestovať rastliny. Ak túžite po závesných kvetináčoch, na vybrané miesto zalisujeme nitovacie matice so závitom. Na tie si potom budete môcť umiestniť háčik na zavesenie kvetináča.

Starostlivosť o zimnú záhradu závisí od toho, z akého materiálu bude vyrobená. Ak pôjde o hliníkovú zimnú záhradu, tá je v podstate bezúdržbová. Stačí, ak konštrukciu budete utierať vlhkou handrou. Tento materiál nepodlieha korózii. Preto nemusíte riešiť žiadne ochranné nátery. Ak budete mať zimnú záhradu z dreva, tá si bude vyžadovať údržbu. Nemusíte sa však báť. Je mimoriadne nenáročná. A starať sa o ňu budete naozaj zriedkavo. Raz za 8 až 10 rokov ju ošetríte ochranným náterom. Tak drevená ako aj hliníková zimná záhrada z našej ponuky vám vydrží doslova navždy.
Je u nás samozrejmosťou. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte a do 48 hodín váš problém alebo požiadavku vyriešime.

Naša firma ponúka riešenia pre sezónne i celoročné zimné záhrady. Sezónne zimné záhrady sú zastrešené priestory pre vašu záhradu alebo terasu, ktoré vám umožnia využívať priestor aj v zimných mesiacoch. Na druhej strane, celoročné zimné záhrady sú zastrešené priestory, ktoré vám umožňujú využívať priestor v záhrade po celý rok. Vďaka našim systémom a technológiám je všetko možné a naše produkty sú kvalitné a odporúčame ich pre každého, kto hľadá lepšie riešenie pre svoj projekt.

Poskytujú lepšie zastrešenie a ochranu pred nepriaznivým počasím. Hliník je vynikajúci materiál pre zimné záhrady, pretože je odolný voči poveternostným podmienkam a poskytuje vám celoročnú ochranu. Naše hliníkové zimné záhrady umožňujú všetky možné požiadavky a naša firma má kľúčové systémy na vytvorenie všetkých typov.

Naša firma má prístup k všetkým farbám a dizajnovým štruktúram pre zimné záhrady, ktoré by mohli byť pre vás vhodné. Naši odborníci vám radi pomôžu pri výbere farby a dizajnu. Na našej stránke nájdete všetky produkty, ktoré ponúkame pre zimné záhrady, a môžete si vybrať z rôznych typov zastrešenia, vrátane posuvných systémov. Naše produkty sú kvalitné, odolné a cenovo dostupné, a preto ich odporúčame pre každého, kto hľadá riešenie pre svoju záhradu alebo terasu.

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame

Bioklimatická pergola s čiastočným zasklením #hliníková pergola#bioklimatická pergola #pergola #lamelová pergola www.gazebo-altanky.sk
13 0
Drevená pergola Miláno s prestrešením lepené bezpečnostné sklo. #drevená pergola#prístrešok#drevený prístrešok
9 0
Drevená pergola Rio Grande 2013 #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
12 0
Sme hrdí na to, že ako jediná firma sme mali možnosť inštalovať najexkluzívnejšiu Bioklimatickú pergolu na Slovensku. Pergolu pre najúspešnejšiu spoločnosť na svete McDonalds. Spoločnosť, ktorá je lídrom vo svojom obore a dlhodobo určuje trend nielen v stravovaní, ale aj špičkovým dizajnovým prevedením každej svojej prevádzky. Najnovšie a najkvalitnejšie materiály vždy ako prvá zapracuje do svojich interiérov po celom svete. Ďakujem ešte raz za príležitosť prispieť týmto exkluzívnym výrobkom v exteriéry McDonalds a pridať tejto výnimočnej spoločnosti pomyselnú čerešničku na torte.
Ďakujeme a želáme veľa úspechov a krásnych exteriérov
27 0
Drevená pergola Miláno #drevená pergola #prístrešok #samonosná pergola
11 0
Drevená pergola Miláno viac na www.gazebo-altanky.sk #drevená pergola #drevený prístrešok #pergola
10 0
zimná záhrada Top class #zimná záhrada #hliníková pergola #prístrešok
17 0
Drevená pergola Kartágo #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
12 0
Drevená pergola Kartágo #drevená pergola #prístrešok drevený
16 0
Drevená pergola Santorini #drevená pergola #drevený prístrešok #pergola
11 0
Zimná záhrada s obvodovým zasklením #zimná záhrada #drevená pergola #prístrešok
15 1
Drevená pergola Miláno #pergola drevená #prístrešok
8 0
Hliníková pergola s bočným tienením #hliníkový prístrešok #pergola
16 0
Hliníková pergola Basic class #pergola #hliníková pergola #prístrešok
11 0
Hliníková pergola Top class #hliníkový prístrešok #hliníková pergola #pergola
10 0
drevená pergola Kartágo #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
10 0

S výberom Vám ochotne poradíme

Bezplatná konzultácia

Kliknutím alebo potiahnutím súborov do tejto oblasti nahrajte súbory. You can upload up to 5 files.
Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov
5/5

Čo o nás hovoria zákazníci

Často kladené otázky

To záleží od viacero kritérií ako je veľkosť, typ altánku a dostupnosť materiálov, z ktorých je vyrobený. V štandardných veľkostiach, ktoré sú 400 x 400 cm, sa dodacia doba pohybuje okolo 5 – 6 týždňov.

V cene altánku a pergoly je finálna povrchová úprava, kompletná montáž u zákazníka na kľúč s dovozom.
Montáž hliníkovej záhradnej pergoly trvá 1-2 dni, záleží od veľkosti.
Ceny altánkov patria k tým vyšším. Vždy záleží od doplnkovej výbavy altánku. Každý je umelecké dielo s výnimočným dizajnom a kvalitou spracovania.
Návrat hore