Zimné záhrady

Dokonalé zimné záhrady pre váš domov

Túžite po krásnej zimnej záhrade, ktorá zhodnotí vašu nehnuteľnosť a zároveň bude pokojným a pohodlným miestom, kde budete relaxovať? Vyberte si z našich exkluzívnych a kvalitných zimných záhrad. Neponúkame vám len „nejaké“ zimné záhrady.

Ponúkame zimné záhrady, ktoré sa stanú pýchou vášho domova a chvíle v nich si zamilujete.

Povedzte nám, o akej zimnej záhrade snívate. A my vám ju vyrobíme presne na mieru a podľa vašich predstáv! Neváhajte nás osloviť, či už máte o svojej zimnej záhrade vlastnú predstavu, alebo potrebujete naše rady.

PRODUKTY

Galéria

Zimné Záhrady

Výhody

Aké zimné záhrady vám ponúkame?

Vieme, že ku každému domu sa hodí iná zimná záhrada. Niekto túži po vidieckom dizajne, iný dáva prednosť skôr modernému minimalistickému štýlu. Zimnú záhradu dokážeme prispôsobiť vašim predstavám. Vybrať si môžete z dvoch základných materiálov:

Dokonalý dizajn

Naše zimné záhrady sú skutočným umeleckým dielom, ktoré si zamilujete zvnútra, aj zvonku. Dizajn záhrady prispôsobíme štýlu vášho domu a vašim predstavám.

Kvalita materiálov

Používame len tie najkvalitnejšie materiály, a to či už si zvolíte zimnú záhradu z dreva alebo hliníkovú zimnú záhradu. Môžete si byť istí, že zvládne nepriazeň počasia bez akýchkoľvek problémov.

Dlhá životnosť

Sa odvíja od kvality použitého materiálu, ale aj od našich skúseností. Komponenty volíme tak, aby zimná záhrada vydržala naozaj dlhé roky.

Profesionálna montáž

To, čo robíme, robíme naozaj dobre! Svedčia o tom mnohé pozitívne recenzie a spokojní zákazníci. Pozrite si naše realizácie a presvedčte sa.

PONUKA

Cena

Cena zimnej záhrady

Sme si istí, že za svoje peniaze chcete dostať maximálnu kvalitu. A vy si môžete byť istí, že ju aj dostanete! Zimná záhrada z našej ponuky je generačná. Či už si zvolíte drevenú alebo hliníkovú zimnú záhradu. V cene je okrem materiálu a realizácie aj kompletný servis a poradenstvo, ako sa starať o zimnú záhradu.

Neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám s výberom vhodnej zimnej záhrady a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

zimne zahrady

Doba dodania zimnej záhrady

Doba dodania a montáž závisí od rozmerov zimnej záhrady a tiež od materiálu, ktorý si zvolíte. Zimné záhrady sa robia na dve etapy. Prvej fáze sa postaví konštrukcia + vrchné prestrešenie bezpečnostné sklo alebo polykarbonát mliečny/číry.

V druhej fáze sa presne zameria obvodové zasklenie. Zvolí sa smer odsúvania  doprava alebo doľava. Máte možnosť voľby aj pevného zasklenia najčastejšie používané zo strany od suseda. Zo strany od suseda sa pomerne často na miesto číreho skla zvolí varianta mliečneho skla, ktorá navodí väčší pocit súkromia bez straty svetlosti.

AKO PRACUJEME

Montáž

Montáž zimnej záhrady u vás doma

S nami môžete, samozrejme, rátať aj pri profesionálnej montáži vašej zimnej záhrady. Naši pracovníci majú dlhodobé skúsenosti a svoju prácu robia veľmi dobre. Preto im montáž zimnej záhrady na vašom pozemku potrvá približne dva dni. Samozrejme, záleží aj od typu a rozmerov zimnej záhrady.

Ak si nebudete vedieť rady s prípravou podkladu – betónu pod zimnú záhradu, pomôžeme vám aj s tým. Pravdaže, v našej réžii bude aj montáž prípadných doplnkov a ďalších komponentov k zimnej záhrade, ak si ich zvolíte.

Ponúkame aj rôzne doplnky k zimnej záhrade

Ak budete mať záujem, môžeme vám ponúknuť aj možnosti tienenia pomocou tieniacej clony, ktorá pracuje na systéme nerezových kladiek. Čím viac sa látka vysúva tým viac sa napína. Po vysunutí je napnutá ako trampolína. Je určená do slnečného a veterného počasia. Tieniaca clona je vyrobená z pogumovanej látkoviny, ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom a odolá aj mrazu, silnému slnku a vetru. Môžete ju zasunúť aj keď je vlhká po daždi, tieniaca látka nepodlieha pliesniam. Strešná tieniaca clona je nevyhnutná súčasť zimnej záhrady orientovanej na južnú stranu u prestrešenia lepené bezpečnostné sklo číre verzia pergol Top class.

zimna zahrada do vasej zahrady
zimna zahrada do vasej zahrady

Pravdaže, naše zimné záhrady sú vybavené aj integrovaným žľabom na vodu, ktorý slúži na odvod dažďovej vody zo strechy zimnej záhrady. Nie je preto nutné akokoľvek riešiť odvod vody z vašej zimnej záhrady.

Aké ďalšie doplnky k zimnej záhrade sú v ponuke? Zvoliť si môžete napríklad LED osvetlenie. Avšak prosíme vás, aby ste nás na to upozornili vopred, keďže káble je nutné zapracovať do konštrukcie zimnej záhrady. Predpokladáme, že vo svojej záhrade budete chcieť pestovať rastliny. Ak túžite po závesných kvetináčoch, na vybrané miesto zalisujeme nitovacie matice so závitom. Na tie si potom budete môcť umiestniť háčik na zavesenie kvetináča.

Ďaľšie Výhody

Servis

Ako sa starať o zimnú záhradu?

Starostlivosť o zimnú záhradu závisí od toho, z akého materiálu bude vyrobená. Ak pôjde o hliníkovú zimnú záhradu, tá je v podstate bezúdržbová. Stačí, ak konštrukciu budete utierať vlhkou handrou. Tento materiál nepodlieha korózii. Preto nemusíte riešiť žiadne ochranné nátery.

Ak budete mať zimnú záhradu z dreva, tá si bude vyžadovať údržbu. Nemusíte sa však báť. Je mimoriadne nenáročná. A starať sa o ňu budete naozaj zriedkavo. Raz za 8 až 10 rokov ju ošetríte ochranným náterom. Tak drevená ako aj hliníková zimná záhrada z našej ponuky vám vydrží doslova navždy.

Záručný a pozáručný servis

Je u nás samozrejmosťou. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte a do 48 hodín váš problém alebo požiadavku vyriešime.

zimna zahrada do vasej zahrady
Scroll to Top