Myšlienka

Vlastniť niečo výnimočné! Vždy bolo a je naším cieľom Vám umožniť, spoznať tento pocit.

Vytvárať diela, ktoré sa dokážete pozrieť aj stokrát a ten pohľad uvoľní Vašu myseľ a Vy začnete ešte intenzívnejšie vnímať každú jednu časť Vášho záhradného altánku a pergoly.

Kombinovať špičkové materiály, najmodernejšie technologické postupy s poctivým remeselným spracovaním do najmenšieho detailu.

Naplniť Vás presvedčením, že dostanete to najlepšie pre Vás. Nesklamať a posilniť Vašu dôveru. Skúste to prosím s nami a my Vám sľubujeme, že Vás nesklameme.

Doprajte preto vašej záhradke tento šperk, pod ktorým budete s vašimi blízkymi tráviť tie najkrajšie chvíle odpočinku.
gazebo

Vznik a založenie firmy Gazebo Altánky

Samotná myšlienka ponúknuť zákazníkom dizajnovo a technologicky náročné drevené záhradné altánky a pergoly vznikla už dávnejšie.

Firma GAZEBO – exluzívne záhradné altánky vznikla v roku 2009. Roky skúseností a práce s drevom sme postupne nadobudli v zahraničí. Vďaka čomu sme si po návrate na Slovensko priviezli veľa nápadov a technologických postupov používaných pri výrobe, ktoré tu ešte neboli.

Zameranie

Naše zameranie malo od začiatku jasnú víziu vyrábať skutočne exkluzívne altánky a pergoly do exteriéru. Samotné začiatky podnikať s nejakou víziou neboli ľahké.