Recenzie

Pergola je super!!! Profesionálny prístup na úrovni, rýchlosť dodania, kvalita prevedenia a za rozumnú cenu. Veľká spokojnosť a vrelo odporúčam.
Majo
Máme pergolu už takmer dva mesiace a nevieme si ju vynachváliť!!! Jednoznačne odporúčam, profesionálna práca spoločnosti Gazebo. Ešte raz ĎAKUJEME!!!
Gabriela
Veľmi pekne ďakujeme za pergolu, vynikajúci prístup, poradenstvo a spoľahlivosť, odborná realizácia. Odporúčam tuto firmu z celého srdca.
Katarína
Ďakujeme za krásnu pergolu....úžasný prístup, rýchlosť a spoľahlivosť....odporúčam všetkými 10 mi....
Vetter
Poradenstvo naozaj výborne! Veľmi milý a spoľahlivý kolektív.
Alexandra
Vysoká profesionalita, dobrá cena, odporúčame.
Alex
Odkedy máme prestrešenie a bočné zasklenie terasy, nevieme sa jej nabažiť.
Pavol
Prístup, kvalita prace aj materiálov, jednanie - všetko na profesionálnej úrovni. Rýchla odozva aj v prípade reklamácie alebo potrebného servisu. Hliníkové prestrešenie terasy s markízami a roletami funguje už 3. sezóna.
Mária
Pán Kečkeš, želám Vám len spokojných zákazníkov, práca nech Vám ide od ruky a v neposlednom rade želáme zdravie Vám, Vašim zamestnancom aj rodinám.
Rodina Liskova
Firmu sme kontaktovali, aby nám vymyslela zastrešenie našej terasy. Navrhli nám ideálne riešenie, ktoré sme aj s nimi zrealizovali. Ich skúsenosti s podobnými realizáciami nás natoľko presvedčila, že sme sa úplne spoľahli na ich navrhované riešenie.
Michal
Chcem sa poďakovať Vám aj Vašim pracovníkom za profesionálnu montáž pergoly na našom RD. Práce prebehli bezproblémovo a Vaši kolegovia odviedli skvelú odbornú robotu. Musím oceniť aj komplexnosť dodávky a vynikajúce vybavenie kolegov pre ich prácu.
Radko
Chceli by sme sa Vam podakovat za dobre odvedenu pracu. S pergolou sme velmi spokojni. A tiez by som chcela pochvalit pracovnikov ktori nam ju montovali. Montaz bola naozaj rychla a po montazi ostal poriadok ako keby tu ani neboli. Dakujeme 🙂
Veronika
Scroll to Top