Ktorá pergola je ideálna pre vašu záhradu?

Domov je miesto, ktoré má odzrkadliť vašu osobnosť. Jedným zo spôsobov, ako váš domov vylepšiť, pridať k nemu viac pohodlia a priestoru, je postavenie pergoly. Pergola vám skrášli vonkajší priestor. Máte veľa možností, ako ju využiť. Poslúži v každom období, či už cez zimu, horúce leto alebo upršanú jeseň. Vaše deti alebo domáci miláčikovia s pergolou získajú pocit voľnosti a neobmedzených aktivít.

Pergolu môžete využiť na zábavu, pohostenie pre návštevu, taktiež ako priestor pre malé svadby, oslavy alebo ako relaxačný priestor pre celú rodinu. V dnešnej dobe pergoly nie sú určené len na záhradu, ale aj na prepojenie domu 

Vyberte si spomedzi týchto pergol

  1. Plochá pergola – Tento dizajn prináša veľkú flexibilitu. Môže byť lemovaná drevom, mať rôzne úrovne a rozostupy, dajú sa do nej začleniť elektrické led svetlá.
  2. Orientálna pergola – Otvorený vrch pergoly  je pre tých, ktorí chcú byť viac spojení s prírodou. Táto pergola sa dá vyzdobiť vinnou révou alebo ťahavými rastlinami. Je vzdušná a veľmi obľúbená.
  3. Hliníková pergola – tento dizajn je jeden z tých modernejších. Hliník je mimoriadne silný a ľahký v porovnaní s inými materiálmi. Takáto štruktúra je dlhotrvajúca a moderná.
  4. Plachtová pergola – Na trámy sú natiahnuté plachty, ktoré pôsobia ako strecha. Taktiež môžu vytvárať elegantný a moderný dizajn, ktorý premení vzhľad vášho domu alebo záhrady.
  5. Tradičná drevená pergola – tieto sú väčšinou drevené so stĺpmi, ktoré si môžete akokoľvek dozdobiť.

Môžete aj kombinovať a spájať viacero pergol, a tým dosiahnete prekrytie veľkých priestranstiev.

Čo sa týka vašej vysnívanej pergoly, uvoľnite uzdu vašim nápadom a nechajte sa inšpirovať ponukou našich pergol. Neexistujú pre nás žiadne limity a štýly, ktoré by sme nevedeli pre vás vyrobiť. Ak sa s nami spojíte, pomôžeme vám aj s vlastným inovatívnym dizajnom.

Naša kvalita a cena ponúka to najlepšie, čo môžete na trhu dostať. Neváhajte a kontaktujte nás.

Scroll to Top