Prístrešky Bratislava

Hľadáte dokonalý prístrešok pre vašu záhradu v Bratislave?

Máte radi trávenie času vo vašej záhrade, ale chceli by ste priestor na relaxáciu a zábavu počas celého roka?

Dobre navrhnutý prístrešok môže zvýšiť hodnotu vášho majetku vytvorením atraktívneho a funkčného vonkajšieho priestoru.

Výhody záhradných prístreškov

Prístrešky sú veľmi všestranné, majú dlhú životnosť, moderný a štýlový vzhľad a takmer nepotrebujú údržbu. Okrem svojej estetickej funkcie ako ozdoby pre terasu alebo záhradu, môžu byť aj užitočným krytím terasy.

Dodacia doba našich prístreškov - Bratislava

Dodacia doba u pergol sa spravidla pohybuje v intervale od 30 do 45 dní. Prevažná väčšina pergol je však dodaná do 30 dní. Dodacia doba našich záhradných altánkov je 60 až 180 dní.

Cena našich prístreškov

Existuje množstvo rôznych druhov prístreškov, napríklad pergoly, altánky alebo prístrešky pre automobily. Altánky a drevené pergoly sú určené pre náročnejších zákazníkov, ktorí uprednostňujú kvalitu a vzhľad. Tieto produkty sú zvyčajne drahšie, ale zaslúžia si investíciu, keďže poskytujú vynikajúcu kvalitu.

Vlastnosti našich prístreškov

Prístrešky vám umožňujú stráviť viac času vo vašej záhrade počas celého roka, pretože poskytujú ochranu pred slnkom, dažďom a vetrom.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Prístrešky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, vrátane dreva, kovu a plachty, a existujú v rôznych tvaroch a veľkostiach. Používame top kvalitné materiály.

Moderný dizajn

Moderý dizajn a spracovanie

Všetky naše prístrešky z našej dielne vyniká naozaj moderným a nadčasovým dizajnom. Nemusíte sa báť, že vás po istom čase jej vzhľad omrzí.

Dlhá životnosť

Dlhá životnosť našich produktov

Vďaka unikátnym vlastnostiam z našej dielne vydržia skutočne dlhé roky. A to bez vzhľadových, či funkčných zmien.

Minimálna údržba

Minimálna údržba produktov

Alebo skôr žiadna údržba! Prístrešky stačí jednoducho umyť, ak sa ušpinia. Netreba ich natierať, brúsiť, či nejako inak sa o ne starať.

Často kladené otázky

Potrebujete pomôcť s pergolou, altánkom, alebo zimnou záhradou?

Naša spoločnosť Gazebo s.r.o. ponúka rôzne typy prístreškov pre rôzne účely, vrátane prístreškov na auto, zimných záhrad a záhradných prístreškov. V našej ponuke nájdete široký výber produktov s možnosťou výroby na mieru.

Objednanie prístrešku cez našu webstránku vám umožní získať kvalitné zastrešenie pre vašu záhradu alebo auto s rýchlym a efektívnym postupom. Ponúkame širokú ponuku produktov s možnosťou online predaja a výroby na mieru. Zároveň sú naše realizácie výsledkom dlhoročnej skúsenosti a dôrazu na kvalitu.

Gazebo s.r.o. sa zaoberá výrobou a predajom prístreškov už mnoho rokov a máme rozsiahle skúsenosti s rôznymi typmi prístreškov pre záhrady a autá. Máme za sebou mnoho úspešných projektov v tejto oblasti a naša spokojnosť zákazníkov je pre nás prioritou. Okrem toho spolupracujeme s renomovanými výrobcami a používame kvalitné materiály, aby sme zaručili vysokú kvalitu našich produktov.

V prvom rade vás chceme ubezpečiť, že sa nejedná o časovo náročnú záležitosť. Montáž nám potrvá približne 1-2 dni, a to v závislosti od veľkosti a typu pergoly. Samotná montáž začína vybetónovaním základov, ktoré slúžia na ukotvenie pergoly.

To znamená, že ak nemáte terasu vybetónovanú, prípadne bude pergola samostatne stáť na pozemku, kde nie je betón, je potrebné pod stĺpy na ukotvenie pergoly vybetónovať základ. Ak zákazník nemá možnosť takto miesto na pergolu pripraviť, radi sa o to postaráme. Následná stavba pergoly nie je náročná. Zákazníkov však zaujímajú aj ďalšie detaily, týkajúce sa stavby a doplnkov k hliníkovým pergolám. Ak si vyberiete hliníkovú pergolu so sklenenou strechou, možné je vyriešiť aj strešné tienenie pergoly.

Mimoriadnou pevnosťou sa vyznačuje aj sklenená strecha pre naše hliníkové pergoly. Ide o lepené bezpečnostné sklo s hrúbkou 10 mm, po ktorom je možné aj stúpať. Pri montáži niektorých typov hliníkových pergol je nutné vyriešiť tiež sklon strechy pergoly. Ten je spravidla 8 stupňov, čo predstavuje 14cm/m. Za určitých podmienok je však možný aj sklon 4 stupne, teda 7cm/m.

Toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo je hliníková pergola taká obľúbená. Je totiž prakticky bezúdržbová a nie je nutné sa o ňu nejako špeciálne starať. V prípade ušpinenia ju stačí pretrieť vlhkou handrou. Navyše, hliníková pergola nepodlieha korózii. To znamená, že ani po rokoch nezmení svoj vzhľad a nie je nutné na jej údržbu používať žiadne ochranné nátery.

Mnohí zákazníci sa obávajú, že údržba altánku je príliš náročná a budú s ňou mať veľa práce. Drevená konštrukcia našich altánkov je však vybavená mimoriadne kvalitnými nátermi od renomovaných výrobcov. Čo to znamená? Váš záhradný altánok počas tohto obdobia určite nestratí nič zo svojej krásy! Tieto nátery zaručujú farebnú stálosť, aj dostatočnú ochranu dreva. Po šiestich rokoch odporúčame altánky pretrieť špeciálnym náterom. Ak je strešná krytina altánku z pálených škridiel, nemusíte sa o ňu starať vôbec. Strecha je doslova viacgeneračná a vydrží naozaj dlho. Máte pocit, že údržbu svojho altánku nezvládnete? Pokojne to nechajte na nás. O svojich zákazníkov sa totiž staráme aj po samotnej stavbe altánku.
Každý náš drevený altánok je vyrobený z naozaj kvalitných materiálov. Tie starostlivo vyberáme tak, aby altánok bol aj po rokoch plne funkčný a pekný. Používame domáce, ale aj exotické dreviny. Viac informácií o materiáloch nájdete na tejto stránke.
Rovnako ako ceny, aj dodacia doba sa líši pre každý prístrešok. Dodacia doba závisí od typu, veľkosti a použitých materiálov. Dodacia doba pre naše záhradné altánky závisí od ich zložitosti a trvá 60 až 180 dní. Inštalácia u zákazníka zvyčajne trvá niekoľko dní, a to v závislosti od zložitosti inštalácie. V prípade náročnejších altánkov, ako je napríklad Victoria záhradný altánok, môže inštalácia trvať až 10 dní. Výsledkom je však 100% kvalitná práca!

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame

Drevená pergola Miláno s prestrešením lepené bezpečnostné sklo. #drevená pergola#prístrešok#drevený prístrešok
8 0
Drevená pergola Rio Grande 2013 #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
10 0
Sme hrdí na to, že ako jediná firma sme mali možnosť inštalovať najexkluzívnejšiu Bioklimatickú pergolu na Slovensku. Pergolu pre najúspešnejšiu spoločnosť na svete McDonalds. Spoločnosť, ktorá je lídrom vo svojom obore a dlhodobo určuje trend nielen v stravovaní, ale aj špičkovým dizajnovým prevedením každej svojej prevádzky. Najnovšie a najkvalitnejšie materiály vždy ako prvá zapracuje do svojich interiérov po celom svete. Ďakujem ešte raz za príležitosť prispieť týmto exkluzívnym výrobkom v exteriéry McDonalds a pridať tejto výnimočnej spoločnosti pomyselnú čerešničku na torte.
Ďakujeme a želáme veľa úspechov a krásnych exteriérov
24 0
Drevená pergola Miláno #drevená pergola #prístrešok #samonosná pergola
9 0
Drevená pergola Miláno viac na www.gazebo-altanky.sk #drevená pergola #drevený prístrešok #pergola
9 0
zimná záhrada Top class #zimná záhrada #hliníková pergola #prístrešok
15 0
Drevená pergola Kartágo #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
12 0
Drevená pergola Kartágo #drevená pergola #prístrešok drevený
16 0
Drevená pergola Santorini #drevená pergola #drevený prístrešok #pergola
11 0
Zimná záhrada s obvodovým zasklením #zimná záhrada #drevená pergola #prístrešok
15 1
Drevená pergola Miláno #pergola drevená #prístrešok
8 0
Hliníková pergola s bočným tienením #hliníkový prístrešok #pergola
16 0
Hliníková pergola Basic class #pergola #hliníková pergola #prístrešok
11 0
Hliníková pergola Top class #hliníkový prístrešok #hliníková pergola #pergola
10 0
drevená pergola Kartágo #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
10 0
Samonosná hliníková pergola Economic class #hliníková pergola #pergola #hliníkový prístrešok
6 0

S výberom Vám ochotne poradíme

Bezplatná konzultácia

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov
5/5

Čo o nás hovoria zákazníci

Často kladené otázky

To záleží od viacero kritérií ako je veľkosť, typ altánku a dostupnosť materiálov, z ktorých je vyrobený. V štandardných veľkostiach, ktoré sú 400 x 400 cm, sa dodacia doba pohybuje okolo 5 – 6 týždňov.

V cene altánku a pergoly je finálna povrchová úprava, kompletná montáž u zákazníka na kľúč s dovozom.
Montáž hliníkovej záhradnej pergoly trvá 1-2 dni, záleží od veľkosti.
Ceny altánkov patria k tým vyšším. Vždy záleží od doplnkovej výbavy altánku. Každý je umelecké dielo s výnimočným dizajnom a kvalitou spracovania.
Návrat hore