5 dôvodov prečo vlastniť pergolu

hlinikova pergola
Chcete zväčšiť svoj vonkajší priestor? Chcete obohatiť svoj pohľad na záhradu? Chcete urobiť svoj majetok esteticky príjemný a zhodnotiť jeho cenu? Všetky tieto veci môžete urobiť len pridaním pergoly. Áno, je to veľmi nákladovo efektívna a účelná možnosť pridať hodnotu vášmu domu a skrášliť váš vonkajší priestor. Pergola má nespočetné množstvo výhod, ale v tomto článku si preberieme 5 hlavných dôvodov prečo musíte vlastniť Pergolu.

1. Pridaná hodnota pergoly

Podľa popredných odborníkov v odvetví nehnuteľností môže atraktívna vonkajsia úprava vašej záhrady pridať až 25% dodatočnej hodnoty. Pergoly poskytujú vynikajúcu príležitosť na zvýšenie hodnoty vášho domu, pretože nie sú veľmi drahé. Pergoly Gazebo vám môžu pomôcť pri výbere tej správnej pergoly aj pri inštalácii. Drevená pergola taktiež dodáva vyváženosť a jemnosť vášmu vonkajšiemu priestoru, čo robí vašu nehnuteľnosť atraktívnejšou a atraktívnejšou pre kupujúceho. Môžete ďalej zdokonaliť krásu zavesením závesov, rôznych starožitnosti alebo svetlíkov, čo dodá výzoru väčší šmrnc. Nízke náklady a veľa výhod skutočne robí z pergoly cenný prínos v prípade, ak chcete predať svoj dom.

2. Rozšíri váš priestor

Pergoly môžu pridať nový look a pestrosť vášmu dvoru. Môžete jednoducho vytvoriť nový jedálenský priestor alebo salónik, najmä ak váš dom nemá terasu alebo vstupnú halu. Aj keď váš dom má terasu alebo vstupnú halu, pridaním pergoly môžete jednoducho zväčšiť obytný priestor.

3. Prináša ochranu

Ak radi trávite svoj čas v prírode alebo na záhrade, dobre navrhnutá pergola vám môže poskytnúť bližší kontakt s vonkajším priestorom. Najmä v letných mesiacoch, kedy môžu byt slnečné lúče naozaj silné, poskytuje tieň a ochranu, a vďaka tomuto môžete tráviť príjemne chvíle s rodinou či priateľmi a nebáť sa prípadného spálenia od slnka. Do pergoly môžete taktiež pridať rôzne závesy alebo rolety pre väčšie súkromie. Navyše môžeme ešte nainštalovať zasúvateľnú kryciu plachtu, takže aj počas daždivého počasia si môžete vychutnať šálku čaju na záhrade. V ponuke sú aj pergoly, ktoré majú takú klenbu, ktorú možno otvoriť a zatvoriť podľa potreby.

4. Prirodzený vzhľad

Pergoly prinášajú prirodzenú krásu pre váš obytný priestor. Pergoly majú veľa využití a je už na vás, ktoré si vyberiete a čo sa vám bude najviac páčiť. Pre prirodzenejší vzhľad si môžete zavesiť rastliny a kvety na dosky a vytvoriť si tak peknú, vzdušnú záhradu. Najvhodnejšie rastliny pre pergoly sú zimolez, wisteria a clematis, pretože majú tendenciu rásť od základov a slúžia ako prirodzený doplnok ku vašej pergoly.

Je však mimoriadne dôležité, pre ťahavé rastliny, aby dizajn vašej pergoly bol robustný a odolný, pretože niektoré z nich sú samorastúce, iné si vyžadujú pripojenie k štruktúre pergoly.

5. Priestor pre zábavu a oslavy

Ak občas robíte párty alebo oslavy a máte radi najmä vonkajšie párty, pergoly vám môžu poskytnúť fantastický priestor pre zábavu v akomkoľvek počasí a stále sa budete cítiť ako keby ste boli na záhradnej oslave. Existuje desiatky spôsobov, ako si vyzdobiť pergolu podľa toho na akú príležitost. Napríklad, môžete pridať Halloween výzdobu pri hosťovaní Halloween party vo vašom dome alebo pridať disco svetlá a využiť pergolu ako tanečný priestor. Možnosti sú nekonečné. Zväčšenie priestoru pridaním pergoly vam umožní hostiť aj väčšie oslavy alebo posedenia s priateľmi. Ako sme už hovorili, pergoly sú skvelou voľbou pre vaše vonkajšie ale aj vnútorne priestory. Máme na výber veľa možnosti a vieme ich dodať v rôznych štýloch a materiáloch, ktorými najbežnejšie sú drevo, oceľ a hliník. Preto si môžete vytvoriť taký priestor, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu, štýlu a vkusu. Gazebo Pergoly maju exkluzívnu kolekciu kvalitných pergol a altánkov za veľmi prijateľnú cenu. V sekcii pred a po si môžete pozrieť našu hotovú prácu čo vám dá lepšiu predstavu o rozdieloch pergoly a o tom čo vám naviac vyhovuje. A ak si nie ste istý, stačí sa nám ozvať a my vám určite poradíme.
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Podobné príspevky

drevena pergola a ako ozivit vasu pergolu a zahradu
Hliníkové Pergoly
Fero

Ako oživiť staršiu pergolu?

Záhradná pergola je neustále vystavovaná nepriazni počasia. Či už je to mráz, dážď, sneh, slnečné žiarenie. Niet divu, že sa to po čase podpíše na

Čítaj Viac »
historia altankov
Altánky
Fero

Z histórie altánkov

Altánky nepochybne patria k najrozšírenejším stavbám v záhradách. A spolu s pergolami sú čoraz obľúbenejšie. Bolo to tak aj v minulosti? Aké boli prvé altánky Altánky boli pomerne bežné už

Čítaj Viac »

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame

Drevená pergola Fénix s čelným tienením #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
2 0
Hliníkový prístrešok nad auto. #hliníkový prístrešok #hliníková pergola #hliníkové pergoly
7 0
Hliníková pergola Economic class #hliníková pergola #pergola #hliníkový prístrešok
10 0
Drevená pergola Miláno #drevené prístrešky #prístrešok #drevená pergola
17 1
Drevená pergola Miláno #pergola #devená pergola www.gazebo-altanky.sk
10 0
Hliníková pergola Top class www.gazebo-altanky.sk #hliníková pergola #pergola #hliníkový prístrešok #pergola
7 0
Hliníková pergola s bočnou zástenou. www.gazebo-altanky.sk #hliníkové pergolu #pergoly #hliníkový prístrešok
2 0
Hliníková pergola To garden1 #hliníková pergola #pergola #hliníkový prístrešok #prístrešok
4 0
Hliníková pergola 6x2m 2450 eur vrátane montáže #hliníková pergola #pergola #hliníkový prístrešok #prístrešok
8 0
Hliníková pergola Economic class #hliníková pergola #pergola #hliníkový prístrešok
6 0
Hliníková pergola 2710 eur vrátane montáže a dopravy.#hliníková pergola #pergola #hliníkový prístrešok #prístrešok
4 0
Altánok Oasis #gazeboweb1 #gazebo
Drevená pergola Miláno #gazeboweb1 #pergola #pergolas #pergoly
# gazeboweb1 Viktoriánsky altánok
5 0
# gazeboweb1 # Viktória drevený altánok
4 1
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.

S výberom Vám ochotne poradíme

Bezplatná konzultácia

Kliknutím alebo potiahnutím súborov do tejto oblasti nahrajte súbory. You can upload up to 5 files.
Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov
5/5

Čo o nás hovoria zákazníci

Často kladené otázky

To záleží od viacero kritérií ako je veľkosť, typ altánku a dostupnosť materiálov, z ktorých je vyrobený. V štandardných veľkostiach, ktoré sú 400 x 400 cm, sa dodacia doba pohybuje okolo 5 – 6 týždňov.

V cene altánku a pergoly je finálna povrchová úprava, kompletná montáž u zákazníka na kľúč s dovozom.
Montáž hliníkovej záhradnej pergoly trvá 1-2 dni, záleží od veľkosti.
Ceny altánkov patria k tým vyšším. Vždy záleží od doplnkovej výbavy altánku. Každý je umelecké dielo s výnimočným dizajnom a kvalitou spracovania.
Scroll to Top