Prestavba prístrešku

Sympatický manželský pár nás požiadal, aby sme im pomohli prerobiť prístrešok na terase ich rodinného domu.Ten pôvodný bol zo železa a mal už vyše 16 rokov. Ich požiadavka bola moderný, bezúdržbový prístrešok.

Zvolili sme variantu hlíníkovej pergoly v bielej farbe. Biela konštrukcia hliníkovej pergoly pekne zapadne do exteriéru, kde práve táto farba prevláda.

Vrchnú krytinu na hliníkovej pergole sme odporučili zákazníkovi mliečny polykarbonát. Jeho vlastnosti spĺňajú všetko to čo zákazníci požadujú.Mať na terase v letných horúčavách tieň.Naopak , ale v zimných mesiacoch keď je menej slnka, aby nebola na terase zase tma.Práve tieto požiadavky najlepšie spĺňa na hliníkovej pergole odtieň mliečneho polykarbonátu

Celková premena terasy našou hliníkovou pergolu nadchla našich zákazníkov. Ako takú špecialitku sme pridali aj čelné tienenie. Je to novinka roku 2019 svojou vlastnosťou odolávať vetru až do 60km/hod. Je to nový systém čelného tienenia so zabudovaným mechanizmom v bočných vodiacich lištách. Prémiová látkovina je odolná vetru,dažďu, mrazu a UV. Životnosť látkoviny je 20 rokov! Farevnú kombináciu látky si môže navoliť zákazník z veľkého množstva farieb z nášho vzorkovníka.

Scroll to Top