Prestavba prístrešku

Prestavba prístrešku

Aktualizované

Prístrešok vo vašej záhrade je skvelým riešením, ako poskytnúť ochranu pred slnkom, vetrom a dažďom, zatiaľ čo zároveň poskytuje komfortný priestor pre relaxáciu a spoločenské stretávania. Ak však váš existujúci prístrešok už nepokrýva vaše potreby alebo jednoducho potrebujete zmenu, prestavba prístrešku môže byť ideálnym riešením. V nasledujúcich dvoch odsekoch sa pozrieme na dôležitosť prestavby prístrešku a na niektoré faktory, ktoré je potrebné zohľadniť pri plánovaní tejto zmeny.

Prestavba prístrešku môže priniesť rad výhod. Okrem zvýšenia funkčnosti a komfortu vášho vonkajšieho priestoru môže nový dizajn prístrešku tiež zvýšiť hodnotu vašej nehnuteľnosti a zatraktívniť celkový vzhľad vášho domu a záhrady. Pri plánovaní prestavby prístrešku je dôležité zvážiť potreby a preferencie vašej rodiny, ako aj špecifické požiadavky vášho pozemku a okolia. Zohľadnite veľkosť, tvar a materiály, ktoré budú najlepšie vyhovovať vašim potrebám, a zvážte, aké ďalšie prvky môžete pridať, ako sú osvetlenie, záhradný nábytok alebo dokonca krb.

Sympatický manželský pár nás požiadal, aby sme im pomohli prerobiť prístrešok na terase ich rodinného domu. Ten pôvodný bol zo železa a mal už vyše 16 rokov. Ich požiadavka bola moderný, bezúdržbový prístrešok.

Zvolili sme variantu hlíníkovej pergoly v bielej farbe. Biela konštrukcia hliníkovej pergoly pekne zapadne do exteriéru, kde práve táto farba prevláda.

Vrchnú krytinu na hliníkovej pergole sme odporučili zákazníkovi mliečny polykarbonát. Jeho vlastnosti spĺňajú všetko to čo zákazníci požadujú.Mať na terase v letných horúčavách tieň.Naopak , ale v zimných mesiacoch keď je menej slnka, aby nebola na terase zase tma.Práve tieto požiadavky najlepšie spĺňa na hliníkovej pergole odtieň mliečneho polykarbonátu

Celková premena terasy našou hliníkovou pergolu nadchla našich zákazníkov. Ako takú špecialitku sme pridali aj čelné tienenie. Je to novinka roku 2019 svojou vlastnosťou odolávať vetru až do 60km/hod. Je to nový systém čelného tienenia so zabudovaným mechanizmom v bočných vodiacich lištách. Prémiová látkovina je odolná vetru,dažďu, mrazu a UV. Životnosť látkoviny je 20 rokov! Farevnú kombináciu látky si môže navoliť zákazník z veľkého množstva farieb z nášho vzorkovníka.

Rekonštrukcia a prestavba prístrešku

Prestavba prístrešku môže byť výzvou, no prináša aj množstvo benefitov. Ak plánujete premenu vašej garáže alebo pôvodnej stavby na altánok, môže vám to ušetriť čas aj financie. V tomto článku sa dozviete, ako sa pustiť do prestavby a čo treba brať do úvahy.

Rekonštrukcia prístrešku má mnoho výhod. Jednou z hlavných je úspora financií v porovnaní s výstavbou novej stavby. Okrem toho vám prestavba umožní využiť existujúcu konštrukciu a prispôsobiť ju vašim aktuálnym potrebám.

Existuje niekoľko riešení pre prestavbu prístrešku, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od pôvodnej stavby. Ak sa napríklad rozhodnete prestavať garáž na altánok, môžete zvážiť zmeny strechy, pridanie okien alebo dverí a prispôsobenie interiéru.

Predtým než sa pustíte do prestavby prístrešku, je dôležité zvážiť niekoľko faktorov. Musíte mať jasnú predstavu o tom, aké sú vaše požiadavky a čo očakávate od výslednej stavby. Okrem toho musíte mať aj plán financií a časový plán na realizáciu.

Ceny altánkov patria k tým vyšším. Vždy záleží od doplnkovej výbavy altánku. Každý je umelecké dielo s výnimočným dizajnom a kvalitou spracovania.

Prestavba prístrešku ponúka mnoho výhod. Okrem úspory financií môže zlepšiť estetický vzhľad vašej domácnosti a zvýšiť jej hodnotu. Zároveň umožňuje prispôsobiť stavbu vašim potrebám a využívať ju v rôznych ročných obdobiach.

Som majiteľom firmy Gazebo s.r.o, ktorá sa špecializuje na návrh a výstavbu exkluzívnych altánkov a pergol. Roky skúseností a práce s drevom som postupne nadobudol v zahraničí. Vďaka čomu som si po návrate na Slovensko priviezlol veľa nápadov a technologických postupov používaných pri výrobe, ktoré tu ešte neboli.
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Podobné príspevky

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame

Zimná záhrada s obvodovým zasklením #zimná záhrada #drevená pergola #prístrešok
13 1
Drevená pergola Miláno #pergola drevená #prístrešok
7 0
Hliníková pergola s bočným tienením #hliníkový prístrešok #pergola
15 0
Hliníková pergola Basic class #pergola #hliníková pergola #prístrešok
10 0
Hliníková pergola Top class #hliníkový prístrešok #hliníková pergola #pergola
8 0
drevená pergola Kartágo #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
9 0
Samonosná hliníková pergola Economic class #hliníková pergola #pergola #hliníkový prístrešok
5 0
Drevená pergola Miláno #drevená pergola #drevený prístrešok #pergola
3 0
Hliníková pergola s čelným a bočným tienením. #hliníková pergola #pergola
9 0
Drevená pergola Miláno #drevená pergola #drevený prístrešok #pergola
12 0
Hliníková pergola Economic class #pergola#prístrešok #hliníkový prístrešok
5 0
Hliníková pergola Top class mliečne sklo bezpečnostné. #hliníková pergola #hliníkový prístrešok #prístrešok
9 0
Drevená pergola Miláno #drevená pergola #drevený prístrešok #pergola
6 0
Hliníková pergola Economic class #hliníková pergola #pergola #hliníkový prístrešok
9 0
Obvodové zasklenie na hliníkovú pergolu #hliníková pergola #hliníkový prístrešok #prístrešok
5 0
Hliníková pergola Economic class #pergola #hliníková pergola #hliníkový prístrešok #prístrešok
8 0

S výberom Vám ochotne poradíme

Bezplatná konzultácia

Kliknutím alebo potiahnutím súborov do tejto oblasti nahrajte súbory. You can upload up to 5 files.
Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov
5/5

Čo o nás hovoria zákazníci

Často kladené otázky

To záleží od viacero kritérií ako je veľkosť, typ altánku a dostupnosť materiálov, z ktorých je vyrobený. V štandardných veľkostiach, ktoré sú 400 x 400 cm, sa dodacia doba pohybuje okolo 5 – 6 týždňov.

V cene altánku a pergoly je finálna povrchová úprava, kompletná montáž u zákazníka na kľúč s dovozom.
Montáž hliníkovej záhradnej pergoly trvá 1-2 dni, záleží od veľkosti.
Ceny altánkov patria k tým vyšším. Vždy záleží od doplnkovej výbavy altánku. Každý je umelecké dielo s výnimočným dizajnom a kvalitou spracovania.
Návrat hore