Prístrešky

Záhradné prístrešky su dokonalé riešenie pre vašu záhradu

Máte radi trávenie času vo vašej záhrade, ale chceli by ste priestor na relaxáciu a zábavu počas celého roka?

Dobre navrhnutý prístrešok môže zvýšiť hodnotu vášho majetku vytvorením atraktívneho a funkčného vonkajšieho priestoru.

Výhody záhradných prístreškov

majú mnohé využitia, vydržia dlho, vyzerajú moderne a štýlovo a takmer nepotrebujú údržbu. Nie sú len na ozdobu terasy alebo záhrady, ale môžu byť aj užitočným krytím terasy.

Dodacia doba našich prístreškov

Dodacia doba u pergol sa spravidla pohybuje v intervale od 30 do 45 dní. Prevažná väčšina pergol je však dodaná do 30 dní. Dodacia doba našich záhradných altánkov je 60 až 180 dní.

Cena našich prístreškov

Môžu byť rôzne: pergoly, altánky alebo prístrešky pod auto. Altánky a drevené pergoly sú určené pre náročnejších zákazníkov, ktorí majú záujem o naozaj kvalitný a dizajnový produkt. Od toho sa odvíja aj ich cena. Tá je v porovnaní s drevenými pergolami lacnejšia. No za kvalitu sa predsa oplatí čosi priplatiť.

Vlastnosti našich prístreškov

poskytujú tieň od slnka, úkryt pred dažďom a ochranu pred vetrom, umožňujúc vám tráviť viac času vo vašej záhrade počas celého roka.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, vrátane dreva, kovu a plachty, a existujú v rôznych tvaroch a veľkostiach. Používame top kvalitné materiály.

Moderný dizajn

Moderý dizajn a spracovanie

Všetky naše produkty z našej dielne vyniká naozaj moderným a nadčasovým dizajnom. Nemusíte sa báť, že vás po istom čase jej vzhľad omrzí.

Dlhá životnosť

Dlhá životnosť všetkých našich produktov

Vďaka unikátnym vlastnostiam z našej dielne vydržia skutočne dlhé roky. A to bez vzhľadových, či funkčných zmien.

Minimálna údržba

Minimálna údržba

Alebo skôr žiadna údržba! Stačí jednoducho umyť, ak sa ušpinia. Netreba ich natierať, brúsiť, či nejako inak sa o ne starať.

Často kladené otázky

Potrebujete pomôcť s pergolou, altánkom, alebo zimnou záhradou?

V prvom rade vás chceme ubezpečiť, že sa nejedná o časovo náročnú záležitosť. Montáž nám potrvá približne 1-2 dni, a to v závislosti od veľkosti a typu. Samotná montáž začína vybetónovaním základov, ktoré slúžia na ukotvenie.

To znamená, že ak nemáte terasu vybetónovanú, prípadne bude pergola samostatne stáť na pozemku, kde nie je betón, je potrebné pod stĺpy na ukotvenie vybetónovať základ. Ak zákazník nemá možnosť takto miesto na pergolu pripraviť, radi sa o to postaráme. Následná stavba nie je náročná. Zákazníkov však zaujímajú aj ďalšie detaily, týkajúce sa stavby a doplnkov k hliníkovým pergolám. Ak si vyberiete hliníkovú pergolu so sklenenou strechou, možné je vyriešiť aj strešné tienenie.

Mimoriadnou pevnosťou sa vyznačuje aj sklenená strecha pre naše hliníkové pergoly. Ide o lepené bezpečnostné sklo s hrúbkou 10 mm, po ktorom je možné aj stúpať. Pri montáži niektorých typov hliníkových pergol je nutné vyriešiť tiež sklon strechy. Ten je spravidla 8 stupňov, čo predstavuje 14cm/m. Za určitých podmienok je však možný aj sklon 4 stupne, teda 7cm/m.

Toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo je hliníková pergola taká obľúbená. Je totiž prakticky bezúdržbová a nie je nutné sa o ňu nejako špeciálne starať. V prípade ušpinenia ju stačí pretrieť vlhkou handrou. Navyše, hliníková pergola nepodlieha korózii. To znamená, že ani po rokoch nezmení svoj vzhľad a nie je nutné na jej údržbu používať žiadne ochranné nátery.

Mnohí zákazníci sa obávajú, že údržba altánku je príliš náročná a budú s ňou mať veľa práce. Drevená konštrukcia našich altánkov je však vybavená mimoriadne kvalitnými nátermi od renomovaných výrobcov. Čo to znamená? Váš záhradný altánok počas tohto obdobia určite nestratí nič zo svojej krásy! Tieto nátery zaručujú farebnú stálosť, aj dostatočnú ochranu dreva. Po šiestich rokoch odporúčame altánky pretrieť špeciálnym náterom. Ak je strešná krytina altánku z pálených škridiel, nemusíte sa o ňu starať vôbec. Strecha je doslova viacgeneračná a vydrží naozaj dlho. Máte pocit, že údržbu svojho altánku nezvládnete? Pokojne to nechajte na nás. O svojich zákazníkov sa totiž staráme aj po samotnej stavbe altánku.
Každý náš drevený altánok je vyrobený z naozaj kvalitných materiálov. Tie starostlivo vyberáme tak, aby altánok bol aj po rokoch plne funkčný a pekný. Používame domáce, ale aj exotické dreviny. Viac informácií o materiáloch nájdete na tejto stránke.
Podobne ako pri cenách je dodacia doba pre každý pavilón iná. Dodacia doba, rovnako ako cena, závisí aj od typu, použitých materiálov a veľkosti. Podľa náročnosti výroby našich záhradných altánkov je dodacia doba 60 až 180 dní. Práca u zákazníka trvá niekoľko dní, pomerne k zložitosti inštalácie. V prípade zložitej strechy, ako je napríklad Victoria záhradný altánok , môže inštalácia trvať až 10 dní. Výsledkom je potom 100% kvalitná práca!

Naša firma Gazebo s.r.o. ponúka veľký výber záhradných prístreškov pre rôzne účely, vrátane ochrany aut a náradia pred slnkom a nepriaznivými podmienkami. Môžete si vybrať z rôznych typov prístreškov v našom online katalógu a nájsť ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich záhradných prístreškov, naši odborníci vám radi poskytnú informácie a poradia vám pri výbere prístrešku pre váš projekt.

Naše garážové prístrešky sú ideálne pre ochranu vášho auta pred slnkom a nepriaznivými podmienkami. Môžete si vybrať z rôznych typov garážových prístreškov, ktoré poskytujú maximálnu ochranu pre vaše auto. Naši odborníci vám radi poskytnú informácie o našich garážových prístreškoch a pomôžu vám vybrať ten správny pre vaše potreby.

Ponúkame všetko čo potrebujete pre stavbu vašich záhradných prístreškov. Môžete sa spoľahnúť na naše kvalitné materiály a služby, ktoré zaručujú vysokú odolnosť a ochranu pred slnkom a nepriaznivými podmienkami. Naši odborníci vám pomôžu s celým projektom od začiatku až do konca a zabezpečia, aby vaše záhradné prístrešky boli vyrobené presne tak, ako ste si predstavovali.

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame

Bioklimatická pergola s čiastočným zasklením #hliníková pergola#bioklimatická pergola #pergola #lamelová pergola www.gazebo-altanky.sk
13 0
Drevená pergola Miláno s prestrešením lepené bezpečnostné sklo. #drevená pergola#prístrešok#drevený prístrešok
9 0
Drevená pergola Rio Grande 2013 #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
12 0
Sme hrdí na to, že ako jediná firma sme mali možnosť inštalovať najexkluzívnejšiu Bioklimatickú pergolu na Slovensku. Pergolu pre najúspešnejšiu spoločnosť na svete McDonalds. Spoločnosť, ktorá je lídrom vo svojom obore a dlhodobo určuje trend nielen v stravovaní, ale aj špičkovým dizajnovým prevedením každej svojej prevádzky. Najnovšie a najkvalitnejšie materiály vždy ako prvá zapracuje do svojich interiérov po celom svete. Ďakujem ešte raz za príležitosť prispieť týmto exkluzívnym výrobkom v exteriéry McDonalds a pridať tejto výnimočnej spoločnosti pomyselnú čerešničku na torte.
Ďakujeme a želáme veľa úspechov a krásnych exteriérov
27 0
Drevená pergola Miláno #drevená pergola #prístrešok #samonosná pergola
11 0
Drevená pergola Miláno viac na www.gazebo-altanky.sk #drevená pergola #drevený prístrešok #pergola
10 0
zimná záhrada Top class #zimná záhrada #hliníková pergola #prístrešok
17 0
Drevená pergola Kartágo #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
12 0
Drevená pergola Kartágo #drevená pergola #prístrešok drevený
16 0
Drevená pergola Santorini #drevená pergola #drevený prístrešok #pergola
11 0
Zimná záhrada s obvodovým zasklením #zimná záhrada #drevená pergola #prístrešok
15 1
Drevená pergola Miláno #pergola drevená #prístrešok
8 0
Hliníková pergola s bočným tienením #hliníkový prístrešok #pergola
16 0
Hliníková pergola Basic class #pergola #hliníková pergola #prístrešok
11 0
Hliníková pergola Top class #hliníkový prístrešok #hliníková pergola #pergola
10 0
drevená pergola Kartágo #drevená pergola #pergola #drevený prístrešok
10 0

S výberom Vám ochotne poradíme

Bezplatná konzultácia

Kliknutím alebo potiahnutím súborov do tejto oblasti nahrajte súbory. You can upload up to 5 files.
Čítal som o podmienkach pravidiel ochrany osobných údajov
5/5

Čo o nás hovoria zákazníci

Často kladené otázky

To záleží od viacero kritérií ako je veľkosť, typ altánku a dostupnosť materiálov, z ktorých je vyrobený. V štandardných veľkostiach, ktoré sú 400 x 400 cm, sa dodacia doba pohybuje okolo 5 – 6 týždňov.

V cene altánku a pergoly je finálna povrchová úprava, kompletná montáž u zákazníka na kľúč s dovozom.
Montáž hliníkovej záhradnej pergoly trvá 1-2 dni, záleží od veľkosti.
Ceny altánkov patria k tým vyšším. Vždy záleží od doplnkovej výbavy altánku. Každý je umelecké dielo s výnimočným dizajnom a kvalitou spracovania.
Návrat hore