Drevená Pergola Acapulco

pergola acapulco

Záhradná pergola Acapulco

Naša záhradná pergola Acapulco ideálne zapadne do modernej záhradnej architektúry svojím dizajnom a vzdušnosťou.
Širokým rozostupom stĺpov (5 m) vás posedenie pod pergolou nijako neruší výhľadom do záhrady. Oddelená farebná kombinácia proti slnečných lamiel zvýrazní na záhradnej pergole ešte viac jej masívne nosné trámy.
drevena pergola acapulco
drevena pergola acapulco
Biele protislnečné lamely na záhradnej pergole Acapulco sú navrhnuté pod uhlom, aby čo najviac odrážali slnečné lúče. Tieto lamely sú zhotovené zo severskej borovice, ktorá je tepelne upravená pri teplote 190-212 stupňov. Tým sa docielila tvarová stálosť proti slnečných lamiel a znásobí ich životnosť. V kombinácii s kvalitným UV náterom sme docielili niekoľko ročnú bez údržbovosť záhradnej pergoly.
Konštrukcia drevenej záhradnej pergoly Acapulco je vyrobená najmodernejšou technológiou. Tenké pláty sa na seba navrstvia do požadovaného rozmeru a zalisujú sa. Týmto technologickým postupom sa docieli tvarová stálosť bez prasklín pri zmene poveternostných vplyvoch. Na lepenie drevených trámoch sa používa najvyššia kvalita dreviny vysušená na 12%.
drevena pergola acapulco
hlinikova pergola economic class
Punc exkluzivity. Všetky naše modely záhradných altánkov a pergol sú opatrené vygravírovaným mosadzným štítkom.
V kombinácii špeciálne navrhnutými konštrukčnými spojmi vyrobené CNC technológiou s vysokou presnosťou je pergola dokonalá.
Drevená pergola fenix

Galéria

Scroll to Top