Drevená Pergola Miláno

Drevená pergola Miláno

Minimálny sklon drevenej pergoly a jednoduché rovné línie robia z tohto prístrešku dizajnový skvost, ktorý sa hodí takmer do každého exteriéru.
Drevený prístrešok je vyrobený najmodernejšou technológiou BSH. Táto technológia lepenia vyniká svojou tvarovou stálosťou a vysokou nosnosťou. Tenké pozdĺžne narezané pláty dreva sa na seba nalepia a zalisujú sa.
drevena pergola milano
drevena pergola milano
Minimálny sklon drevenej pergoly a jednoduché rovné línie robia z tohto prístrešku dizajnový skvost, ktorý sa hodí takmer do každého exteriéru. Konštrukcia prístrešku je do detailu vypracovaná v troch úrovniach až po jemné vyhladenie dreva. Žiadne viditeľné spájacie konštrukčné prvky.
Drevenú pergolu Miláno si aj sami môžete doplniť o sezónne prírodné tienenie. Krásna farebná kombinácia konštrukcia pergoly a bambusovej trstiny bude pekne ladiť v exteriéri Vašej terasy.
drevena pergola milano
drevena pergola milano
Voľbou závesou sa dá čelné a bočné tienenie u drevenej pergoly nenáročne skombinovať s každou našou pergolou.
Vlastné navrhnuté spájacie časti. Konštrukciu pergoly staticky navrhujeme u každého jedného prístrešku tak, aby spĺňala všetky bezpečnostné normy.
drevena pergola milano
Pri správnom ošetrovaní drevených pergol, raz za 8-10 rokov, sú prístrešky bez známok opotrebenia celé desaťročia. Všetky prítlačné lišty a tesniace gumy na správne osadenie bezpečnostného skla sú tej najvyššej kvality. To zaručuje 100% tesnosť pred vodou a bezstarostné užívanie pergoly.
V kombinácii špeciálne navrhnutými konštrukčnými spojmi vyrobené CNC technológiou s vysokou presnosťou je pergola dokonalá.
Drevená pergola fenix

Dokážeme aj niečo navyše – neviditeľne zapracovať LED osvetlenie do drevenej konštrukcie prístrešku. Sme firma GAZEBO a baví nás zdokonaľovať naše výrobky pre vás!

Galéria

Scroll to Top