Altánok Oasis

dreveny altanok oasis

Záhradný altánok Oasis

Aj vy milujete slnkom zaliate dni? Láka vás to ľahnúť si na záhrade a nechať sa hladiť letným jemným vánkom, privrieť si oči, pohodlne sa uvoľniť, len tak odpočívať a užívať si každú minútu sladkého nič nerobenia? Ak áno, tak potom je altánok OASIS určený práve vám.
Dvojitá strecha nie je len zaujímavým dizajnovým prvkom. Otvor medzi ňou zabezpečuje odvod teplého vzduchu, a tým zabraňuje jeho hromadeniu sa pod plachtovou strechou. Vybraná plachtovina je bezpochyby Rolls Royceom vo svojej triede. Je neuveriteľne jemná, no napriek tomu veľmi odolná voči poveternostným vplyvom.
moderny altanok oasis
altanok oasis
Jej hlavnou prednosťou je odolávať silnému vetru, extrémnym teplotám, UV žiareniu, vtáčím exkrementom, plesniam a slanej vode. Upevnenie je navrhnuté tak, aby prípadnú montáž a demontáž bolo možné previesť rýchlo a jednoducho. Jej kvality potvrdzuje aj niekoľkoročná záruka. Podrobnosti o údržbe a čistení plachty sú v článku Čistenie plachtovej strechy.
Dôležitou súčasťou altánku Oasis zostáva kvalitný matrac. To, že sa ide o pohodlný matrac naznačuje aj jeho výška 17 cm.
moderny altanok oasis
dreveny altanok oasis
Poťah na matrac a operadlá je špeciálne vyvinutý pre použitie v exteriéri. Je príjemný na dotyk, farebne stály, vysoko odolný voči vode, mastnotám, UV žiareniu a ľahko sa udržuje. Podrobnosti o čistení sa dozviete v článku Čistenie poťahových textílií.
Celé spracovanie záhradného altánku Oasis je vypracované do najmenších detailov. Kvalitu použitých materiálov záhradného altánku Oasis ocení zákazník aj po niekoľkých rokoch užívania. Neviete, ktorý altánok si máte vybrať? Poradíme vám v článku ako si vybrať altánok.
moderny altanok oasis

Galéria

Scroll to Top