Aj Vy milujete slnkom zaliate dni ?

Láka Vás to ľahnúť si na záhrade a nechať sa hladiť letným jemným vánkom, privrieť oči, pohodlne sa uvoľniť a len tak odpočívať a užívať si každú minútu sladkého nič nerobenia ? Ak áno, tak potom je altánok OASIS určený práve Vám.

Dvojitá strecha nie je len zaujímavým designovým prvkom. Otvor medzi ňou zabezpečuje odvod teplého vzduchu a tým zabraňuje jeho hromadeniu sa pod plachtovou strechou. Vybraná plachtovina je bezpochyby Rolls Royceom vo svojej triede. Je neuveriteľne jemná, no napriek tomu veľmi odolná voči poveternostným vplyvom. Jej hlavné prednosti sú schopnosti odolávať silným vetrom, extrémnym teplotám, UV žiareniu, vtáčim exkrementom, plesniam a slanej vode. Upevnenie je navrhnuté tak, aby prípadnú montáž a demontáž bolo možné previesť rýchlo a jednoducho. Jej kvality potvrdzuje aj niekoľkoročná záruka. Podrobnosti o údržbe a čistení plachty pozri článok „Čistenie plachtovej strechy“.

Dôležitou súčasťou altánku Oasis zostáva kvalitný matrac. To, že sa jedná o pohodlný matrac naznačuje aj jeho výška 17 cm.

Poťah na matrac a operadlách je špeciálne vyvinutý pre použitie v exteriéri. Je príjemný na dotyk, farebne stály, vysoko odolný voči vode, mastnotám, UV žiareniu a ľahko sa udržuje. Podrobnosti o čistení sa dozviete v článku „Čistenie poťahových textílií“.

Celé spracovanie záhradného altánku Oasis je vypracované do najmenších detailov. Kvalitu použitých materiálov záhradného altánku Oasis ocení zákazník aj po niekoľkých rokoch užívania.