Altánok, ktorý vám predstavujeme, patrí k tým náročnejším prácam. Samotná príprava a výroba sa pohybuje okolo 240 hodín a následná montáž u zákazníka trvá 10 dní. To sú čísla, za ktorými stojí skutočne nádherný klenot záhradky.

 

 

Dominantou tohto altánku určite zostáva samotná strecha. Je ako kráľovská koruna, pokrytá najstarším typom kanálovej krytiny. Vypálená je z najvzácnejšieho ložiska hliny v Európe, ktorej zásoby sa odhadujú už len na 10-15 rokov. Je najmenšou vyrábanou krytinou na svete. Na ploche 410 x 410 cm sa rozpína 2850 kusov t.j. množstvo, ktoré vám pri  klasickej krytine vystačí na štandardný rodinný dom. Každý jeden kus musí byť zasadený do vytvoreného latovania tak, aby presne zapadol.

 

 

Aj pohľad, ktorý sa vám naskytne pod altánkom, je impozantný a jedinečný. S kombináciou krásne tvarovaného krovu s pozláteným podbitím, vytvára nevšedný kontrast farieb.

 

Celé spracovanie záhradného altánka Hinode je vypracované do najmenších detailov. Kvalitu použitých materiálov záhradného altánka ocení zákazník aj po niekoľkých rokoch užívania.

 

 

Nádhernú kombináciu farieb ešte viac umocní svetlo vychádzajúce z hodvábnej lampy.

 

 

Altánok je zasadený do masívnych ručne kovaných prvkov, ktorých línie ladia so samotným krovom.

 

 

Pri tomto pohľade sa fantázii medze určite nekladú. Dominantne vytvarované rohy pripomínajú plachetnicu na mori.

 

 

Množstvo použitého dreva by vystačilo na výrobu niekoľkých kusov bežných altánkov. Drevo je vybrané vždy tej najvyššej kvality, aby sme dosiahli čo najlepšiu povrchovú úpravu. Každá časť je brúsená trikrát až po finálne vyhladenie dreva. Použité nátery patria k tým najlepším a zaručujú niekoľkoročnú prevádzku bez údržby. Pozrite sa, ako vyzerá stavba altánku Hinode.

 

 

Toto je punc exkluzivity. Všetky naše modely altánkov a záhradných pergol sú opatrené vygravírovaným mosadzným štítkom.