Drevená pergola Fénix

Tak ako všetky altánky a pergoly je aj pergola Fénix vyrobená najmodernejšími technologickými postupmi.


Drevená pergola Fénix s tienením

Technológia lepenia BSH: pozdĺž narezané drevené pláty sa na seba navrstvia do požadovaného rozmeru a zalisujú sa. Takto vyrobená drevená konštrukcia pergoly bude tvarovo stála počas celej životnosti pergoly.


drevena pergola fenix
drevena pergola fenix

Tvarová stálosť je dôležitá pre presklenú strechu pergoly a tieniacu clonu vo vodiacich koľajniciach.V kombinácii špeciálne navrhnutými konštrukčnými spojmi vyrobené CNC technológiou s vysokou presnosťou je pergola dokonalá.Vrchná tieniaca clona je navrhnutá tak, aby odolávala vetru, dažďu a UV.Použitím vysokokvalitnej pogumovanej perforovanej tieniacej látky je po 10 rokoch užívania zachovaných 90% vlastností materiálu.Je to systém nerezových kladiek čím viac vychádza látka z boxu von tým viac sa napína.Vrchnú clonu je možné použiť na akýkoľvek typ našej drevenej alebo hliníkovej pergoly.Drevená pergola Fénix sa dá elegantne kombinovať aj s mliečnym polykarbonátom. Ten Vám robí před slniečkom tieň ale prepúšťa svetlosť.Takže nevzniká efekt prestrešenia pod ktorým je tma!


krasna drevena pergola fenix
pergola fenix

Aj sklo môže tieniť ! Zvolte variantu mliečneho skla, ktoré Vám bude robiť tieň, ale nebude pod ním tma.Drevo a sklo sú materiály, ktoré spolu dokonale ľadia a nestratia značku exkluzivity.


Galéria