Drevená pergola Fénix

Tak ako všetky altánky a pergoly je aj pergola Fénix vyrobená najmodernejšími technologickými postupmi.

Drevená pergola Fénix s tienením


drevena

Technológia lepenia BSH: pozdĺž narezané drevené pláty sa na seba navrstvia do požadovaného rozmeru a zalisujú sa. Takto vyrobená drevená konštrukcia pergoly bude tvarovo stála počas celej životnosti pergoly.


Tvarová stálosť je dôležitá pre presklenú strechu pergoly a tieniacu clonu vo vodiacich koľajniciach.


drevena pergola fenix
pergola fenix konstrukcny spoj

V kombinácii špeciálne navrhnutými konštrukčnými spojmi vyrobené CNC technológiou s vysokou presnosťou je pergola dokonalá.


Vrchná tieniaca clona je navrhnutá tak, aby odolávala vetru, dažďu a UV.Použitím vysokokvalitnej pogumovanej perforovanej tieniacej látky je po 10 rokoch užívania zachovaných 90% vlastností materiálu.Je to systém nerezových kladiek čím viac vychádza látka z boxu von tým viac sa napína.Vrchnú clonu je možné použiť na akýkoľvek typ našej drevenej alebo hliníkovej pergoly.


drevena pergola fenix vrchan tienacia clona
krasna drevena pergola fenix

Drevená pergola Fénix sa dá elegantne kombinovať aj s mliečnym polykarbonátom. Ten Vám robí před slniečkom tieň ale prepúšťa svetlosť.Takže nevzniká efekt prestrešenia pod ktorým je tma!


Aj sklo môže tieniť ! Zvolte variantu mliečneho skla, ktoré Vám bude robiť tieň, ale nebude pod ním tma.Drevo a sklo sú materiály, ktoré spolu dokonale ľadia a nestratia značku exkluzivity.


pergola fenix

Galéria